Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mit gondoltok, jövőre csökkenn...

Mit gondoltok, jövőre csökkennek az ingatlanárak?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül elszálltak az árak. Vas megyèben 11 millió egy olyan ház, ahol új tető kell, új fürdő, fűtès bevezetèse, új nyílászárók ès 2 szoba egy konyha egy apró fürdőszoba ami teljesen romos. A falakat is teljesen le kell pucolni. Eszméletlen... 6 millió az ugyanilyen fürdőszoba nèlküli.


Egyszerűen már a sírás kerülhet. Egy èleten át dolgozzák egy romos házèrt? Aztán mèg 10 millió amit rákölthetek?... Engem nem zavar ha nem modern csak lakható legyen. :( pedig max 13 millió a keretünk hitellel együtt.


2020. nov. 2. 14:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az élhető helyeken biztos, hogy nem.
2020. nov. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Mitől csökkenne mikor 30 milla az uj ház? Akkor egy felújitandó kocka ház 10 milla plusz rá költesz tizet. Kijön húszból. Teljesen reális így. Persze rohadt drága. Nálunk.is igy van Bács megypben. Nem véletlen hogy még a legócskább vájogot is rendbe teszik mert ugy még olcsóbb.
2020. nov. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Nem tudom, hogy hol keresel Vas megyében, mert Szombathelyen biztos, hogyha felére esne is minden, akkor sem kapnál max. 13 millióért olyan házat, amihez nem kell hozzányúlni.

Vas megye egyéb területein pedig vannak nagyon rendes házak, nem pedig olyan romok, mint amiket leírtál.

[link]

2020. nov. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%
szerintem elképzelhető, hogy esni fognak az árak. főleg budapesten. ha a kinálat nővekszik, illetve ha sokaknak sürgős lesz az eladás akkor az a vásárlóknak fog kedvezni. szerintem hamarosan tömegével jelennek meg olyan lakások amiknek a hitelét nem tudja hosszútávon fizetni a tulajdonos
2020. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar ha költeni kell rá, egy házra mindig kell. Csak legalább lakható legyen. Ezen van a hangsúly. Normális ablak, fűtès, tető, ès ne legyen vizes a fal.
2020. nov. 2. 15:07
 6/16 anonim ***** válasza:
25%
VANNAK Vasban teljesen normális házak 15M alatt!
2020. nov. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6%

Bevállalsz 3 gyereket és kapsz egy csomó pénzt.

Mi a gond?

Régen egy fillért sem adtak.

2020. nov. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha ez a vírus még tovább elhúzódik, és erősen kihat a világgazdaságra, szinte biztos, hogy az ingatlanpiacot sem hagyja érintetlenül. De ha olcsóbbak is lesznek az ingatlanok, az nem azt fogja jelenteni, hogy te meg én, mint átlagemberek, ezután könnyebben hozzájuthatunk egy lakáshoz. Ha olcsóbbak lesznek az ingatlanok, az valószínűleg azért lesz, mert megnő a munkanélküliek száma, sok cég tönkremegy, stb.
2020. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
7: De, mindig adtak. Mindig volt állami támogatás ingatlanra, nem is csak egyre.
2020. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 mindentudó99 ***** válasza:
75%
Ingatlan .com Vas megye 8-13 millió kpzötti ingatlan 116 darab. Egyik se jó?
2020. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!