Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek egyedülállóként...

Szerintetek egyedülállóként 35-40 négyzetméteres lakás élhető hosszú távon?

Figyelt kérdés
2020. nov. 5. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha nincs versenyzongorád és sok holmid, amit abban a lakásban kell tartanod.

Én nem férnék el akkora helyen, de mindent elteszek.:)

2020. nov. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Persze, mi ketten lakunk a ferjemmel egy 40 negyzetmeteres 1,5 szobas lakasban, kenyelmesen elferunk. Nyilvan nem egy palota, de sok mulik a lakas elosztasan, illetve, hogy mennyire vannak jol kihasznalva a terek. Egyebkent ellennenk itt szerintem akar eletunk vegeig is, de szeretnenk gyerekeket is majd, ugy mar termeszetesen elegge pici lenne.

Es legalabb nem (annyira) sok ido a takaritas :)

2020. nov. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Siman, 60 negyzetmeteren eltem egyedul, de kb tancterem volt a haz.
2020. nov. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedülálló lennék, nem is kellene nagyobb!

Kb. ez a nagyság az, amit az én életvitelem mellett rendben tudok tartani és a rezsijét ki tudom fizetni.

Ha nagyon megszaladna a szekér és lapátolnám a pénzt, akkor lenne személyzetem és nem lenne ellenemre 300 m2-en lakni, de így nem.

2020. nov. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Bőven jó, mi ketten élünk a párommal 32 négyzetméteres házban, nem is akarnánk ennél nagyobbat, tökéletes.
2020. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%

32 m2 ??

Mifelénk egy szokásos kétállású garázs is nagyobb ennél.

2020. nov. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os, az egy dolog. 2-es valaszolo vagyok, mi 30 negyzetmeteren eltunk 6 honapot, na az valoban elhetetlen volt szamunkra. De mi mindketten otthon vagyunk a ferjemmel a munkak es tanulmanyaink miatt, kell a kulon szoba, hogy ne zavarjuk egymast. De ha a valaszoloek elvannak, akkor miert ne? Budapesten peldaul mar ez is nagynak szamit, sajnos 😅
2020. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is simán élhető.

Egyedülállóként én is ekkorában élek már lassan 1 éve és imádom.


Az én lakásom 1,5 szobás és 39 négyzetméter.

Sok múlik a lakás elosztásán.

2020. nov. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#6

És? Ettől még nem lesz kevésbé jó nekünk a házunk. Hogy jön ez ide? :D

(5.)

2020. nov. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 3 évig éltem a párommal 24 nm-en, most 35 nm-en lakunk. Én a 24-et sem éreztem kicsinek, mert mi nagyrészt nem voltunk otthon. Túl sok holmink se volt, ruhánk sincs sok. Én pl nem vágyom 60nm-nél nagyobb lakásra.
2020. nov. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!