Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 7. Kerület Murányi utca 16....

7. Kerület Murányi utca 16. Számú ház vagy környékéről véleménye? Befektetési ill. otthon választás szempontjából milyen?

Figyelt kérdés
2020. nov. 19. 15:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Esetleg valami a századfordulóról?
2020. nov. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Megnéztam a com-on, nagyon jó ár-érték-arányban van, amit találtál!
2020. nov. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Színes lakosság aránya a házban?
2020. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én nem találom. Van egy csomó a Murányi utcában. Gondolom nagyobb lakásról van szó, nem garzon.
2020. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
44%
#13 Képzeld, én a Bethlen Gáborba lakom, s egy sincs a 40 fős házunkban. Na, erre mit tudsz bekopizni?
2020. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Megtaláltam. Valóban nagyon jónak tűnik kérdező! Nagy és olcsó!
2020. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Igen, az a Csikágó (másik válaszoló vagyok:)) Nagyon vegyes. Sok a roma is, de sok a zsidó, a koreai és kínai üzletember, a német és arab állatorvos egyetemista, de erős a református és az evangélikus értelmiség, sok a nagycsalád és az öreg is, és minden második család kutyát tart annak nyomaival mindenfelé... A Keleti felé elég sötét a helyzet, a Városliget ugyan megújul, de egyelőre építkeznek és porolnak kitudjameddig, a Fasoron meg már ott vannak a nagykövetségek, körben meg a sok gazdag másodgenerációs orosz a Damjanichon meg a Benczúron. Jó a közlekedés, nagyon sok a bolt, étterem és kocsma, kórház is közel (de nagyon lepukkant, szóval nem mindig érdemes oda tartozni), minden sarokra jut játszótér, bölcsi, ovi, iskola, minden fejlődik ezerrel... Az 6. kerületre hajaz, a házak általában lepukkantak és valakik mindig tartoznak a közös költséggel, na meg sok az albérlő elérhetetlen külföldi tulajjal, de kevésbé bulis, családiasabb. Este mégsem sokkal biztonságosabb, főleg nem a Murányi, mert csendes és kiesik a forgalomból.
2020. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ennyiért nagyon jó kérdező meglestem én is. jó fogás!
2020. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#15: Ne is törődj vele, a Bethlen Gábor utca jó környék. Barátnőm lakott ott, teljesen normális lakossággal találkoztam csak.
2020. nov. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19 Köszi! Akkor nem az elfogultság mondatja velem.
2020. nov. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!