Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pécel, Gyömrő, Maglód, Mende...

Pécel, Gyömrő, Maglód, Mende és Üllő települések melyik jobb választás nyugalom szempontjából?

Figyelt kérdés
X. kerületben lakom már 15 éve és szeretnék Bp. melletti településre költözni, ahol nagyobb nyugalom van és olcsóbbak is a kertes házak és persze maximum fél órára van a Bp. XVII. kerülettől. Szívesen meghallgatnék pár tanácsot azoktól, akik a felsorolt helyeken élnek, vagy laktak már ott. Akár más közeli helyek is jöhetnek, de lehetőleg azok vannak előnyben, ahol minél kisebb a romák létszáma.
2018. okt. 13. 08:46
 1/3 anonim válasza:
100%

Én gyömrői vagyok, nagyon szuper hely. Csendes, kedvesek az emberek, ha esetleg gyermeked van, jók az iskolák, óvodák. Mellesleg van két tó is, amiknél jókat lehet sétálni, nyáron fürdeni, télen korcsolyázni.



Gyömrőt nyugodt szívvel ajánlom.

2018. okt. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
79%
Gyömrő, csak ott kevés az eladó ház. Bár most nagyon sok új házat építenek.
2019. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ezek közül Mendét én mindenképp kizárnám gyakorlatilag egy falu, aminek rossz a felépítése. Egymástól különlevő település részek vannak, amelyeket csak egy vagy két úttal kötöttek össze. Vasút szempontjából 2 megálló is van a település két szélén amiket nehéz elérni. A fő út forgalmas mindkét irányba. Ha a cigányok szempontjából nézzük szerintem itt van a legtöbb a lakosság számhoz viszonyítva, mert Pesttől már egy kiesőbb terület és mégis csak egy falu, így persze az ingatlan árak is olcsóbbak.

Ha nyugalomra vágysz akkor Üllőt is kilehet zárni, mert felette szállnak el a repülőtérre tartó vagy onnan induló gépek.

A többi három települést bátran merem ajánlani nagyon sok fiatal ház van mindhárom településen és a közlekedés is jó. Nem mellesleg vannak üzletek a környéken. Ecser, Nagytarcsa és Kistarcsa, amik érdekesek lehetnek.

2019. szept. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!