Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van itt olyan,aki Baján él?

Van itt olyan,aki Baján él?

Figyelt kérdés

Melyik a legjobb része Bajának lakás szempontból?

Ami csendes, nyugis esetleg Sugó parti kilátás van.

A Parti utcán találtam csak olyan ingatlant, ami elhelyezkedésre megfelelne, de túl nagynak találom a 100m2 körüli lakásokat.


2020. nov. 19. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az a rész jó, illetve a belváros. Tömegközlekedés kb. 0, ezért ha ezt használnád akkor főleg.
2020. nov. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval egyetértek, azok a környékek a jók. Esetleg várj még, hátha lesznek újabb eladó ingatlanok a környéken, de szerintem nem nagyon éri meg más környéken lakást venni. Pláne, hogy az első válaszoló is leírta, hogy a tömegközlekedés kb. nem létezik Baján. Nekem is lakik rokonom a belvárosban, gyalog jár mindenhova, kényelmes mindenhova elmennie. Ez pedig egy nagy plusz lehet egy olyan városban, ahol nem igazán van tömegközlekedés. Tudnák külvárosban is ajánlani helyeket, ahol ha kitudsz fogni egy (társasházi) lakást, érdemes odaköltözni, de az meg kint van. Szóval szerintem ha teheted, maradj a belvárosnál, az éri meg a legjobban.
2020. nov. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!