Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik településekben érdemes...

Melyik településekben érdemes gondolkodni Győr környékén?

Figyelt kérdés
Győr környékére tervezünk költözni, 2 kisgyerekkel. Nem a varosban szeretnenk elni, hanem picit kozelebb a természethez, sajat kert is fontos szempont. Ott élők véleményére lennék kíváncsi, hogy melyik falvakat ajanlanatok?

2020. nov. 21. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora távolságra?

Nyúl, Écs, Tényő dombos környék, Győrzámoly, Győrladamér a Mosoni Duna miatt lehet jó. Attól függ, hogy nektek mi tetszik. Ezek 10-15km-es körzetben vannak.

2020. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én olyan helyen keresnék ami jól megközelíthető fő út vonal nélkül is, mert akkor a munkába járós forgalom nem fog meg és gyorsabban célt érsz.

Ez amolyan tapasztalati adat.

2020. nov. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2-es!

Jó lenne, de nem nagyon van olyan. Minden irányból dugó van reggel, ahogy beér a városba.

2020. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3!

nem csak a város a lényeg, hanem az hogy a városba vezető 15 km-et 15 vagy éppen 30 perc alatt teszi meg.

Én 26 km-et megyek az Audiig, amit átlag 20-25 perc alatt teszek meg. Szerintem ez kifejezetten jónak számít. Végig betartom a sebességeket!

2020. nov. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Te honnan ingazol? :)
2020. nov. 23. 09:32
 6/8 anonim ***** válasza:

4 vagyok, Pázmándfalu.

De ezen az útvonalon még van sorban Győrtől nézve: Töltéstava, Halomalja, Győrság, Pázmándfalu, Nyalka, (innentől már messze van szerintem) Táp, Tápszentmiklós.

Nyalka még + 5 perc.

Munkába úgy megyek reggel 6ra, hogy Töltéstaván keresztül, rá a 81-esre, majd fel a pályára, Szentivánnál le. És az "új" elkerülőn be az Audiba. Éjjelesben nem kell a pálya, akkor már nincs dugó, a régi audi elkerülőn (ez ágazik le a 81-ről a Méh telep után)

2020. nov. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Én Nyúlon lakom, innen is működik ez a 4-es féle autópályázás, meg végülis az összes környékbeli településről.

Egyébként Pázmándfalu, meg Ság is jó hely.

2020. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nyúl, Écs, Pannonhalma, Ikrény, Vámosszabadi, esetleg Kóny, Gyirmót vagy Győrújbarát, Győrújfalu. A környék is barátságos, van kisbolt, játszótér, focipálya, stb... szerintem kisgyerekeseknek elég jó választás lehet ezek közül bármelyik
2020. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!