Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol vegyek lakást Budapesten?

Hol vegyek lakást Budapesten?

Figyelt kérdés

A belvárosban szeretnék de az egy kicsit drága, olyan helyre gondoltam ahol közel van a 4es 6os villamos vagy a 3as metro, így mondjuk 10 percen belül megközelíthető a Westend pl.

Ötletek?



2020. nov. 22. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Borárus tér környékén vannak olcsón lakások, de a nyugati környékén is láttam már egész elfogadható árban.
2020. nov. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Belvárosban is van sok olcsó, ha kisebb, udvari, földszinti, fel kell újítani... stb. Egy ugyanakkora lakás ugyanabban a házban akár többször annyiba is kerülhet, ha emeleti és pl. újak nyílászárók, korszerű a fűtés meg van erkélye. Írd be valamelyik lakáseladós portál keresőjébe, amennyit rászánnál, meg a minimum feltételeket, amiből nem engedsz, aztán a térképes nézet alapján látni fogod, hogy a a 4-6-os vagy metró vonalán mit kapnál érte.
2020. nov. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Keleti, Blaha környéke. Udvari, földszinti jó állapotú ingatlanok vannak már egész olcsón, kiváló közlekedéssel.
2020. nov. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Azért függ attól, hogy mennyi pénzed van és milyen igényeid vannak (panel, tégla). Szerintem a 13.kerület jó, bár nem olcsó, és éppenséggel a metrófelújítás miatt a Nyugati megközelítése sem olyan egyszerű, de jó a Vizafogó lakótelep, Angyalföldnek a Váci úthoz közeli része (közel az M3). Szerintem még Újpestről is normál körülmények között elérhető a Westend kb 10 perc alatt metróval.
2020. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Én egyetemistaként voltam annó hasonló cipőben. Kellett egy budapesti lakás, ahonnan nem órák kérdése míg beérek az egyetemre, de a pénzem sem volt túl sok.

Nekem mondjuk nem a Nyugati volt a fő szempont, hanem a Petőfi híd, ELTE TTK környéke. A lepusztult öreg belvárosi házakban lévő udvari lyukak nem igazán vonzottak. Így Csepel központjában a Szent Imre tér környékén vettem egy lakást. Elég olcsó, a hév csúcsidőben 6-7 percenként jár, ami 8-10 perc alatt van a Boráros téren. Bármennyire is divat szidni ezt a kerületet, nekem nem volt vele semmi bajom. Olcsón kaptam normális lakást, az egyetemen hamar bent voltam, és van némi zöld terület is nem csak a beton mint a belvárosban. Nekem megfelelt.

2020. nov. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!