Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha valaki nem akar áthallást...

Ha valaki nem akar áthallást egy lakásban, akkor csak a múlt század elején épült téglalakások a jók?

Figyelt kérdés

Eléggé utánajártam a témának. Én most fogok panelba költözni, igaz, relatíve új építésű (nyolcvanas évek vége), tehát nem a hírhedten áthallásos típusba tartozik, de azért lehet áthallani dolgokat. Engem ez eléggé frusztrál, családi házban éltem eddig, nem hiszem, hogy valaha teljesen meg fogom szokni. Lehet, hogy nekem vannak naiv ábrándjaim, de én úgy vagyok vele, hogy ha az ember birtokol egy lakást, akkor joga van a teljes nyugalomhoz, és ahhoz, hogy se ő ne hallja a másik magánéletét, se más az övét...



Az újépítésűekről is legalább annyi rémtörténetet olvastam, mint a panelokról, hogy kispórolják belőlük az anyagot, és sokszor rosszabbak, mint egy panelház. Van még ugye a gangos ház, de abba alapból nem mennék, sose tetszett a gang, mint koncepció. De ezekről is azt hallottam, hogy a leválasztott lakások között is nagyon rossz a hangszigetelés.


Akkor ezek szerint csak a múlt század első felében épült téglalakások a jók? Ezekben egyáltalán nincs áthallás?


2020. dec. 3. 20:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

8-as: nálunk is pont ez volt a helyzet. Kihaltak sajnos az idősek, egyre több fiatal jön, akik azt gondolják, körülöttük forog a világ, nem Is tanították meg őket viselkedni.

(Nem vagyok öreg, 30 vagyok...)

2022. máj. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Panelba azt is hallottam anno ha valaki 2 szintel feljebb fingott

.

2022. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!