Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hanyadik emeletig vennétek...

Hanyadik emeletig vennétek lakást lift nélküli (nem panel) társasházban?

Figyelt kérdés
2020. dec. 14. 19:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
65%
20: Akkor azon is szakadni fogsz, hogy a bútorszállítók is használják a liftet.
2020. dec. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
42%

17: Nekem volt egy bokaműtétem 22 évesen, még vízszintesen sem tudtam menni. Az orvos elfelejtett tájékoztatni arról, hogy vannak segédeszközök erre az esetre, így nem volt róla tudomásom. Pedig fel is kellett volna írnia receptre, mint utólag megtudtam.

A szobából a WC-re sem tudtam kimenni a fekvőgipsszel. A felmenőim meg nem tudnak lépcsőzni egyáltalán izületi betegségek miatt.

Az meg nem életszerű, hogy senki nem fog abba a lakásba vendégségbe jönni, aki nem tud lépcsőzni.

2020. dec. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
37%
Ja és találtam egy hirdetést nemrég, kiadó lakást keres a hölgy, mert eltört a lába és nem tud hazamenni a lift nélküli lakásába.
2020. dec. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Egyedül akárhanyadikra. De bele kell kalkulálni, hogy a lift elromolhat. Laktam 10.-en, kellemetlen meglepetés egy nagy bevásárlás után egy nem működő lift. :)

Gyerekkel már nem költöznék 1-2. emelet fölé akár van lift, akár nincs. Így is kínszenvedés néha. Ott a gyerek, a babakocsi, a cucc, jobb esetben mégegy gyerek, meg egy gyerek bicaj is... :D

2020. dec. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
67%

Mi pont 3. emelettől felfele (ha van lift, ha nincs) keresünk lakást (ideális 3-6. emelet között). Az indok, hogy csendesebb és világosabb ha magasabban vagy. Mikor még albérletet kerestem voltam megnézni egy főút melletti ház 9. emeleti lakását, nem akartam elhinni, hogy nyitott ablaknál is alig lehetett hallani a forgalom zaját, földszinten meg elég ha éjszaka megáll valaki a ház előtt beszélgetni és már nem tudsz aludni...

Most lift nélküli 4. emeletén lakunk, naponta ennyi testmozgás kell (sőt igazából sokkal több kellene), hogy lemenjek meg fel menjek 4 emeletet...

2020. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!