Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ciki becsöngetni a szomszédba,...

Ciki becsöngetni a szomszédba,hogy meglàsd ki lakik majd melletted?

Figyelt kérdés
Kineztunk egy hazat,setalgattunk a kornyeken hetkoznap es hetvegen is. Nincs nagy mozgas telen. Mindenki meg van leginkabb. Szerintetek ciki lenne becsongetni,hogy kicsit erdeklodjunk h milyen itt lakni stb? Hogy meglassuk,h kik melle koltoznenk. Szerintetek ez nagyon ciki?
2020. dec. 22. 11:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként vásárlás után átmennél becsöngetni?
2020. dec. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem az szerintem, hiszen ők a leghitelesebb forrás 😀 Legalábbis engem ilyen helyzetben nem zavarna.
2020. dec. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mindenki bent van leginkabb azt akartam irni.
2020. dec. 22. 12:09
 4/16 A kérdező kommentje:

Masodik valaszolonak koszi :)


Elso valaszolo kerdeset nem ertem.

2020. dec. 22. 12:10
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem az. Biztos őszintébbek lesznek mint az eladó vagy az ingatlanos.
2020. dec. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem ciki. Meg tényleg, az eladó, meg az ingatlanos nyilván jókat fog mondani a házról, meg a környékről, de a szomszéd már nem biztos, hogy szintén jókat fog mondani. Meg azért érdemes a közvetlen szomszédokhoz becsöngetni, még is csak jó megtudni, hogy ők milyen emberek, hisz ők lesznek a szomszédaitok.
2020. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%
Jó ötlet. A legkabarésabb háznézésünk az volt amikor a szomszéd néni jött ki és mondta hogy "meg ne vegyék, meneküljenek" :D:D
2020. dec. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Koszonom a vàlaszokat. Akkor be fogunk csengetni csak azt nem tudom,hogy azon kivul,hogy milyen itt lakni mit kerdezzunk még meg?



Utolso valaszolo: nah akkor mazlitok volt,hogy valaki figyelmeztetett Titeket,hogy nem egy nyero dolog lenne megvenni.

2020. dec. 22. 13:12
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Igen, az ingatlanos ott rángatta a szemöldökét, de jobb az ilyennél elvonulni..
2020. dec. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Milyen itt lakni, milyen a közlekedés, sok program van-e (koncert, rendezvény stb), szeret e ott lakni, milyen az élet kisgyerekkel
2020. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!