Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mit tennél,ha kiderülne nem a...

Mit tennél,ha kiderülne nem a tulaj hirdeti a lakàst?

Figyelt kérdés

Pàr napja voltunk megnézni XIII. keruleti tarsashazi lakast. Egy nő hirdette mintha a sajatja lenne kozben tulajdoni lapot lekerve latom,hogy nem is o a tulaj,nincs benne resze se.


Ugy mutogatta meg a lakast,mintha az o tulajdona lenne.


Szerintetek mi lehet a hatterben?


Miota megkerdeztem tole ezt nem ír.


2020. dec. 25. 10:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%

Ingatlanos, karácsonykor nem dolgozik.

Rokon/barát aki szintén nem dolgozik.

Csaló aki lebukott.

2020. dec. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Szerintem is csaló,de ez mire jó neki?
2020. dec. 25. 10:55
 3/26 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ez megérne egy rendőrségi feljelentést!

Már csak a többi ember érdekében is, akik nem ennyire pallérozottak és a kezébe nyomják az 1-2 millió foglalót.

2020. dec. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
Egy lehetséges ok az ezer közül: tesója külföldön él, nem akar/tud hazamászkálni intézni ezeket a dolgokat, mutogatni az érdeklődőknek, ezért ő foglalkozik vele. Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. Az mondjuk nekem is gyanús lenne, hogy nem jelentkezik, de várj egy kicsit. Karácsony van.
2020. dec. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
65%
Csak tulajjal tárgyalók más szóba se jöhet .
2020. dec. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

4es : Nem azzal van a baj,hogy nem a tulaj mutatta meg személyesen,hanem azzal ,hogy nekunk azt mondta,hogy o a tulajdonos. Aztan mi jottunk ra a tulajdoni lapbol,hogy nem is tulajdonosa a lakasnak.


Ha ezt elore kozolte volna,hogy o egy rokon es a rokona kulfoldon van es ezert o mutatja meg a lakast,de o nem a tulaj akkor oke lett volna a sztori.


Ahogy a harmas irta valoszinu a foglalo beszedesere megy. Nagyon gaz ez a sztori!

2020. dec. 25. 11:07
 7/26 A kérdező kommentje:
5ös. Mi is azt hittuk a tulajjal talalkozunk,aztan a tulajdoni lapbol kellett rajonnunk,hogy nem az.
2020. dec. 25. 11:08
 8/26 anonim ***** válasza:
53%

He??? Miért? Ki az a hülye, aki a kezébe ad bármiféle foglalót valakinek, úgy, hogy előtte nem az ügyvédnél szerződnek?


Amúgy simán lehet tulaj, csak még esetleg a Földhivatal nem jegyezte be

2020. dec. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Felhívod egy másik számról más néven. Megkérdezed ő e a tulaj. Ha azt mondja igen ráküldöd a rendőrt.
2020. dec. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező!

3-as vagyok

És látod az agyhalottak mégis lepontoztak.

Még egy kérdést sem tudnak értelmezni, amiből világosan kiderül a TUDATOS megtévesztés, hogy tulajdonosként mutatkozott be.

De az is lehet, hogy aki nem ért egyet azzal, hogy ez bűncselekmény, maga is hasonszőrű bűnöző.

2020. dec. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!