Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mit tennél,ha kiderülne nem a...

Mit tennél,ha kiderülne nem a tulaj hirdeti a lakàst?

Figyelt kérdés

Pàr napja voltunk megnézni XIII. keruleti tarsashazi lakast. Egy nő hirdette mintha a sajatja lenne kozben tulajdoni lapot lekerve latom,hogy nem is o a tulaj,nincs benne resze se.


Ugy mutogatta meg a lakast,mintha az o tulajdona lenne.


Szerintetek mi lehet a hatterben?


Miota megkerdeztem tole ezt nem ír.


2020. dec. 25. 10:49
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

3,10 kommentelo. En felpontoztalak :)


Igen ez buncselekmeny.


8. Hidd el sajnos lesznek olyanok akik csak ugy odaadjak a foglalot,mert mondjuk ez a majom azt mondja nekik,hogy van sok erdeklodo most foglalkozzak le stb.

2020. dec. 25. 11:23
 12/26 A kérdező kommentje:
Egyebkent meg varja meg,amig a tulajdoni lapon lesz(de nyilvan sosem lesz) es akkor hirdesse a sajatjakent a lakast.
2020. dec. 25. 11:24
 13/26 anonim ***** válasza:
32%
Attól még gondolhatja úgy, hogy az ő tulajdona - papíron nem az ő tulajdona, de pl egy idős hozzá tartozóé akit bedobtak otthonba, férje/felesége tulajdona csak nincs papírozva. Én elég sok variációt eltudok képzelni, az hogy karácsonykor nem ír vissza az szerintem megbocsájtható - ünnepnap és nem foglalkozik a munkával. - A csalás is felmerül, mert mindenki tulajtól közvetlenül venné ki az albit, így szimpatikusabbnak tűnhet valakinek.
2020. dec. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jó tulajdoni lapot kértél le??? Helyrajzi szám alapján oké, de ha csak cím alapján, nagyon könnyen lehet, hogy a szomszédét hívtad le. Csak mielőtt még a rendőrséghez rohannál...
2020. dec. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
13. Attol hogy en a pasim lakasaba lakok es ugy gondolom,hogy az en tulajdonom is attol mèg nem leszek rajta a tulajdoni lapon.
2020. dec. 25. 12:39
 16/26 anonim ***** válasza:
68%

Á!

A női logika...

2020. dec. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
36%
Egyszerű: hívd fel,és mondd el Neki,h lekértétek a tulajdoni lapot,nem Ő a tulajdonos,tisztázzátok.
2020. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

#17

Ez már megtörtént, igaz nem telefonon, hanem írásban.

A nyitókérdésben benne van:


"Miota megkerdeztem tole ezt nem ír."

2020. dec. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
46%
Bocs',olvastam is. Akkor hagyd. Kérdés,hogy a feljelentést és a következő lépéseket megteszed-e,vagy egyszerűen lezárod. Logikus,hogy megérdemelné a feljelentést,de időrabló,macerás egy ilyen eljárás. Talán egyszerűbb lenne a tulajdonost elérned és tájékoztatnod.
2020. dec. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
67%
Közben meg semmit nem tudunk, csak összeesküvéseket gyártunk és egyből itélkezünk. Igazi karácsonyi szellem.
2020. dec. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!