Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az Etna környékén mennyiért...

Az Etna környékén mennyiért lehet legolcsóbban lakást találni?

Figyelt kérdés
Lehetőleg úgy hogy rá is lehessen látni a hegyre. Milyen áron mennek ott az ingatlanok?

2020. dec. 29. 01:29
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell oda lakás,viszel egy sátrat oszt jól van.
2020. dec. 29. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Nyugi, valami ingatlanos ott is felverte az árakat az egekbe valami dumával.

Természetre néző kilátással, temetésre se kell költenie, stb.

2020. dec. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Ezt a szicíliai Cosa Nostra-val kellene megbeszélni! Majd ők mindent elmondanak, hol lakhatsz, s mennyiért!
2020. dec. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismerősöm nagy teraszos szicíliai lakását (falun) kb. 16 millió forintért vette, az Etnától kb. 25 km, persze nem oda néz. Olaszországban erre a legolcsóbbak az ingatlanok (ugyanez Rómában simán 100 millió), ez ottani viszonylatban fejlődő régió. Persze gyönyörű.

50 ezer euróért már jó állapotú, 2-3 szobás lakások is vannak terasszal és tengeri kilátással.

2020. dec. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem Cataniaba nem érdemes menni. (Akkor már inkabb Messinaba) Nekem egyetlen alkalommal sem nyerte el a tetszésemet, elég vegyes az ott lakó emberek összetétele. Vannak nagyon durván mocskos utcák és vannak szebb részei is. Nagy háznézelődés előtt érdemes lenne elmenni, ismerkedni kérdezni 1-2 ott lakó véleményét. De én személy szerint Cataniaba biztosan nem költöznék. Szerintem egy szebb kis faluval jobban jártok.
2021. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!