Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan lehet házból hazat...

Hogyan lehet házból hazat venni ha nekem kene ráfizetnek de ezt csak hitelből tudom fedezni?

Figyelt kérdés
Tulajdonképp csak anyam venne mert neki adnak hitelt mihelyst nyugdijas lesz kb 3 hinap mulva

2020. dec. 29. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Eladjátok a jelenlegit és kértek 3 hónap kiköltözési haladékot, esetleg bérleti díjat fizettek a megállapodott határidőig.

De ha az az idő nem elég, akkor:

Ha értékes holmijaitok vannak amikhez ragaszkodtok, akkor béreltek valami raktárat, ti meg elmentek addig albérletbe, míg találtok másikat.


Megkeresitek a házat, amit megvennétek, ügyvéd végigvezeti a menetet, ti intézitek a hitelt, kifizetitek az új házat és beköltöztök.

2020. dec. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szomszéd unokája azt az időszakot amig kész lett az új lakásuk, de a régiből már ki kellett költözni albérlettel oldotta meg, viszont kicsit neccesnek tartom azt az elképzelést, hogy nyugdíj mellett vegyen fel anyukád hitelt, mivel ahogy néztem ilyenkor már elég rövid futamidőre adnak a bankok. Jelentős összegnél meg olyan törlesztőtök lehet, hogy nem tudjátok majd fizetni.
2020. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!