Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Matek példa: Ha a Ryanairnén...

Vanitas kérdése:

Matek példa: Ha a Ryanairnén a felvihető kézi poggyász szabvány mérete 40X25X20 cm viszont az enyém 50X34X20 cm akkor mennyit kell valószínűsíthetően ráfizetnem,ha nem lehet hívni az ügyfélszolgálatot?

Figyelt kérdés

Direkt a következő repüléseimre vettem egy mini gurulós bőröndöt,hogy ne kelljen cipelni a laptopom és kényelmesen elférjenek a személyes cuccaim.

Mert eddig mindig egy kézitáskában vittem mindent a fedélzetre,de a súly miatt már kezdett tönkremenni, ezért gondoltam jobb lenne valami más megoldás,ekkor találtam ki,hogy é is veszek olyan mini gurulós bőröndöt,mint sok embernél a repülőtéren is látható.Ha mondjuk ilyen 2-3000 ftot kell ráfizetnem max még oké,de ilyen 10-15 000-el már nem egyeznék ki,és akkor inkább a régit választom,bár nem lehet behúzni a zipzárját meg semmi,de akkor inkább,csak az bánt,hogy direkt ilyen esetekre vettem ezt a kicsi bőröndöt.Néztem és a Wizzairnél simán benne lenne a szabványban,de itt sajna nem.



2020. jún. 12. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:

100%


Ha lábad mérete 40es akkor mennyire valószínű, hogy a 43as méretű cipő jo lesz?

2020. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondom mennyit kell ráfizetnem?A lábam nem cuccokból áll,hogy kipakolom a bokacsontom meg hozzávágok még pár lábujjat mert úgy is van még hely a cipőben...
2020. jún. 12. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Google, Ryanair, poggyász


[link]

2020. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valóban nagyon hasznos a fenti poggyász link olvasgatása.


Egyébként nem tudom észrevetted-e, de a kis kézinek nem kell bőröndnek lennie. Megteszi egy kis hátizsák, egy tornazsák, de még egy vászonszatyor is. Fölösleges ezt a dolgot annyira elkomplikálni, mint amennyit filozofáltál róla.

2020. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy vihetek kis hátizsákot,de én direkt a mini bőröndöt szerettem volna,hogy ne cipekedjek a laptoppal meg ilyenekkel.8 kilót ami a megengedett.Legalább ez gurul a reptéri mászkálás közben.


Azt szerettem volna a fedélzetre is vinni plusz ezen kívül egy 20 kilósat feladni.


Mindegy olvasgatom,majd kitalálom,hogy érné meg legjobban.Köszönöm!

2020. jún. 12. 19:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Pssszt, a valós Ryanair méret 42 x 20 x 30 , ez akkor nagy titok, hogy csak a sajtóközleményben csatolt gyakorikérdésekben volt benne, amikor bejelentették: [link]


Ekkora méretben szinte lehetetlen gurulós bőröndöt készíteni. Hátizsákot nézzél, a Cabinzero-nak vannak hivatalos Ryanair mérethez készített hátizsákjai. Én a Manfrotto által készített National Geographic Australia 3way táskának vagyok nagy híve, 40 x 19 x 30 cm, az angol site-on most nyolcvan font alatt van. Cipőkanállal de belefér egy ThinkPad T470 a laptop zsebbe, innen tudni fogod, neked megfelel-e. Mérethez képest bőségesen ki van párnázva az egész, rengeteg elektronikát lehet bele pakolni.

2020. jún. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Vegyél elsőbbségi beszállást.
2020. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Kb 6000Ft az elsőbbségi, amihez tartozik nagyobb kézipoggyász.
2020. jún. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!