Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Magyarországon hol van a...

Magyarországon hol van a legjobb megélhetési lehetőség minden szempontból?

Figyelt kérdés
Melyik városra tippelek?
2021. jan. 3. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Budapest.
2021. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom melyikre tippelsz!

Budapesten sok a lehetőség, még akkor is ha láma vagy.

Jó szakmával vidéken is meg tudsz élni.

2021. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
42%
Én pl Pécset említeném vagy esetleg még Fehérvár. Ezek a városok jobb döntések akkor hogy ha nem akarsz a fővárosba költözni, ezeken a helyeken egy normális szakmával ugyan úgy el lehet helyezkedni, az élet sem olyan drága. Az elmúlt időszakban megfigyelhető amúgy, hogy egy 2 szobás panel lakás már vidéken és a fővárosban is majdnem mindig ugyanannyi. Szóval az nem játszik közre.
2021. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Budapest.


Nem is értem, hogy jutott valakinek eszébe az 50 ezer fős Fehérvár. 40-60szor nagyobb Pest, és túl a számokon, sok olyan lehetőség van Bpen, ami egyszerűen sehol máshol.

2021. jan. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Pest, Debrecen, Szeged, Győr, Sopron
2021. jan. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Budapestnek rengeteg hátránya van, és szívem szerint én is inkább vidéken élnék, de a helyzet az, hogy aki jutni akar vmire és pénzt akar, az előbb vagy utóbb Pesten kell, hogy dolgozzon. A vidéki nagyvárosok közül egyiknél sincsenek olyan lehetőségek, hogy egy munkahelyváltást gyorsan le lehessen zavarni nagyobb bérért. Dolgoztam eleget vidéki városban, haveri alapon mentek a pozíciók, még a multiknál is. Pesten azért ez nem ennyire kiélezett. Szóval nekem a budapesti munkahely és agglomerációban lévő lakhely kombinációja a legjobb.
2021. jan. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Budapest nagy általánosságban. Keresett szakmájú, minőségi munkára képes vállalkozóknak Győr, Szfvár talán Debrecen, Kecskemét bár utóbbiakat nagyon nem ismerem. Ilyen vállalkozóknak és ausztriai ingázásban gondolkodóknak Sopron, Móvár, Kőszeg, Szombathely. Privát vendéglátósoknak talán még Hévíz.
2021. jan. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
64%
Budapest
2021. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

Sopron, Győr, osztrák határ menti városok.


Aki Pécset emlegette, az itt lakik? Mert itt aztán az égvilágon semmi sincs, mindent az egyetemre és a kultúrára építenek, de az ipar az konkrétan megszűnt.

2021. jan. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!