Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlanosok? Atver, nem ert...

Ingatlanosok? Atver, nem ert hozza, vagy mi lehet? Ingatlanomat jol ala becsulte...

Figyelt kérdés
Budapest kozvetlen szomszedsagaban, ami azt jeleni hogy Pest 2 km csaladi hazamat olyan 26 millio korulire mondta, ami szamomra megdobbento,mivel itt a kornyeken sokkal rosszabb allapotban levo hazat adtak el minap 27-ert. Raadasul mi fennt vagyunk a dombon, gyonyoru a panorama, hazunk teljes koruen felujitott, 75 nm. Igaz 50-80 kozt epult. Ma kijon szemelyesen.

2021. jan. 5. 15:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Az ingatlanos nem értékbecslő! S még nem is látta akkor mit becsült fel???
2021. jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mert regrol mar ismeri az ingatlant ..
2021. jan. 5. 15:44
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Ezek szerint a régi állapotot mondhatta, ha megnézi, akkor korrigálja valószínüleg
2021. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Te add meg az árat, amit kapni akarsz érte. Ezért az árért vagy elvállalja a közvetítést, vagy nem. Ha sokáig nem tudja kiközvetíteni, akkor engedj a kívánt értékesítési árból.
2021. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

Az ingatlanos annyira becsüli fel amennyiért könnyen el tudja adni.

Neki az a célja hogy minél előbb pénzt lásson.

A többire tesz magasról.

2021. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nyugodtan oktassatok ki, mert ez az elso eladasom. Raadasul fiatal vagyok es no, szoval jo lenne ha nem vernenek at....
2021. jan. 5. 16:49
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem az ingatlanos dolga felbecsülni, főleg úgy, hogy nem is látta. Az anyagáról és a koráról lőtt be egy összeget szerintem.
2021. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Azt ertem, hogy nagyjabol kikalkulalta, de igy is kevesnek tunik. A masik, hogy szerinte nem eri meg nagy ingatlan cegekhe pl. Oc. Meg dh. menni, mert ott fut fat igernek, aztan vegul ugysem tudjak az adott aron eladni, szerinte i kabb egy realis arat lojunk be, ami ezek szerin szerinte ez az ar..
2021. jan. 5. 16:57
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

Halkan kérdezem: hacsak nem egy sokadik, kieső helyen található ingatlanodról van szó, amihez nincs kedved odaugrálni minden unatkozó érdeklődő hívására - márpedig a leírásod alapján ez a szituáció nem áll fenn -, ezért kap egy kulcsot az ingatlanos, hogy intézze helyetted, akkor mégis mi szükséged a szolgáltatására?


Semmi olyat nem csinál, amit te ne tudnál: készítesz pár igényes fotót, skiccelsz egy alaprajzot, normálisan és tényszerűen (nem az aljadék “A házhoz Pest, a szívéhez és a pénztárcájához pedig ez a parádés csodaház van közel” - írtam valami okádékot hasracsapva - és ehhez hasonló jópofának vélt, instant antipátiát kiváltó ingatlanos szövegek) megfogalmazol egy hirdetést Facebook-ra, ingatlan.com-ra és Jófogásra, majd ha telefonálnak/megnézik, akkor korrekten és illedelmesen bemutatod, felhívva a potenciális vevő figyelmét az előnyökre. Megemlíted a végén, amennyiben igaz (normálisan árazva az lesz), hogy többen is nézik az ingatlant, így - bár nem szeretnél pressziót helyezni a kedves érdeklődőkre - célszerű átgondolni és amennyiben elnyeri a tetszésüket, meghozni a döntést.


Ennyi a dolog kulcsa. 10 feletti ingatlant értékesítettem életemben, egyszer vettem igénybe ingatlanos szolgáltatását, lévén, 250 km-re volt az eladandó lakás.

Na, akkor is, miután megláttam a(z akkori) telefonnal készült fényképeket, gyerekrajznak tűnő alaprajzot és a stilisztikailag síró hirdetést, inkább lementem, befotóztam tükörreflexes géppel, rendes világítással, írtam egy hirdetést, sweethome-mal pedig 3 perc alatt rajzoltam egy szerencsétlen alaprajzot, a szomszédnak meg adtam egy kulcsot egy üveg borral, hogy majd néha egy-egy embert engedjen be, úgy szervezem a nézelődőket, hogy igazodjanak hozzá.

2021. jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom, hogy te határozd meg az árat! Legfeljebb idővel lejjebb viszed, ha nem megy el.
2021. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!