Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lányok! Ti nagy házból költözn...

Lányok! Ti nagy házból költöznétek kisebb házba?

Figyelt kérdés

Ha vidéken, egy nagy, emeletes házban él étek, költöznétek városon egy kisebb, emelet nélküli házba?


Innentől csak annak, akit érdekel a háttér és a részletek:


A "barátnőm" (még nem biztos, hogy lesz is köztünk valami, csak jól alakult eddig minden) vidéken él, egy nagy, új építésű, sok szobás, emeletes házban.

Na most már nekünk van a szülői házunk, és egy amit mi építettünk, amelyben élünk jelenleg. Ez egy emeletes, hatalmas ház, itt élek a szüleimmel. A szülői ház viszont kisebb, egykor parasztház volt. Nincs emelet, két szoba van, egy nappali, konyha és két fürdőszoba, udvarral, kerttel.

Renbe van téve, modernizálva van, épp tavaly fejeztük be a tatarozást és idén fogjuk bebútorozni, én odaköltözök. Ha úgy alakulna, hogy esetleg komoly kapcsolatunk lesz (nem csak vele, bárkivel is), szeretném ha természetesen együtt élnénk.

Ti elköltöznétek egy sokkal nagyobb házból egy kevésbé nagyba?

Persze, tudom, hogy sok mindenen múlik ez meg hogy ez a legkisebb gond, csak elméleti kérdés, hogy kinek mi a prioritása és mit tenne ebben az esetben.



2021. jan. 9. 19:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
100%
Egy egészséges kapcsolatban nem a méret számít.
2021. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 A kérdező kommentje:

1.

XD ez jó. De mint mondtam, a kérdés nem erre vonatkozik. Mert véleménye lehet mindenkinek. Pl én nem költöznék panelbe, meg ha bolondulok is valakiért. Ez is olyan.

2021. jan. 9. 19:35
 3/86 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Még mindig lehet bővíteni, ha nem tetszik.
2021. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 A kérdező kommentje:
Egyrészt nem nagyon bővíthető, mert nincs hova, másrészt átalakítási ha lehetne se nagyon szeretném. Szerintem 2 szoba, nappali, konyha, 2 fürdő, plusz ebédlő bőven elég
2021. jan. 9. 19:53
 5/86 anonim ***** válasza:
100%

Ez full helyzetfüggő. Szerintem az optimális az a nappali + szülői háló + gyerekenként egy szoba. Illetve ha home officos munkátok van akkor egy dolgozó.

Na most a házad amíg nincs gyereketek bőven kényelmes. Egy gyerekkel is még rendben van. Ha lesz több, akkor elgondolkodnék a költözésen.

2021. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
30%
Én nem. Eleve, nem költöznék oda másnak a házába, csak olyanba amit közösen veszünk. Addi meg közös albérlet, vagy akármi, de csak úgy nem költöznék oda. Másrészt, ez egy családnak igen kicsi lenne, s írod, nem bővíthető. Ha komolyban gondolkodnék, ez max átmeneti megoldás lehetne. Ha egy szobával nagyobb lenne, akkor már azért jobb lenne a helyzet.
2021. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 Miss Endzsi ***** válasza:
87%
Gyerekkel együtt szerintem kevés az a két szoba. Én legalább is nem vállalnék gyereket, úgy, hogy nincs hálószoba, plusz nappali még egy szoba mellett. Az ebédlőt átalakítanám nappalira, lenne hálószobátok plusz gyerekszoba.
2021. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Vagy a két szoba van, nappali, az azt jelenti, hogy a két szobán felül van még egy, ami a nappali?
2021. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Írtad, hogy nincs emelet, de gondolom tető az van, tetőteret alakíthattok ki, ha több gyereket szeretnétek, vagy bármi.
2021. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
100%
#9 Nem mindenhol beépítehtő a tetőtér.
2021. jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!