Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Először érdemes eladni a...

Először érdemes eladni a lakásom és utána venni másikat, vagy előbb lefogalalózni egy olyat ami tetszik és aztán eladni a sajátomat? Most vidéken a kereslet vagy kínálat a több? Az árak nem mozdulnak. Ha nem veszik meg ilyen áron, olcsóbb lesz?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Először meghirdeted, a tiédet lefoglalózzák, te abból a foglalóból lefoglalózol egy másikat.
2021. jan. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Vidéken most eléggé lomha a dolog... Szerintem egy ilyen ügylet pörgős időben is kockázatos tud lenni.


Előbb add el a tiédet szerintem, aztán pedig ha nem találsz semmit gyorsan, akkor 1-2 hónap albérlet.

2021. jan. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

előbb foglalózd le amit kinéztél(megfelelő szerződéssel, nehogy bukta legyen) ezután hirdesd meg a tiéd..nagyon nagy bulinak keell lenni, hogy megérje eladni a tiéd, kicuccolni, raktárt bérelni, aztán lefoglalózni azt amit épp aznap adtak el..ez már a szopás kategória...(én belefutottam.)


Az ingatlanosok is majd megőrülnek, olyan változó a piac...mindenki (nagyon)drágán szeretne eladni, és (nagyon)olcsón venni...

2021. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
.mindenki (nagyon)drágán szeretne eladni, és (nagyon)olcsón venni... ezt én is látom, de elmennek a lakások ennyiért is? Várjak míg lemegy az ára?
2021. jan. 26. 19:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ neked mennyire sürgős a dolog. Én két éve keresek lakást, de nem vagyok hajlandó ennyit adni érte. Valószínű rosszul csináltam,mert azóta csak drágább lett minden(mondjuk pénzem is kevesebb volt). Ha vársz és esetleg olcsóbbak lesznek az ingatlanok(ennek állítólag nem nagy az esélye - talán a hitelmoratórium vége szólhat bele), akkor a hitelek lesznek drágábbak(már - ha hitelt akarsz felvenni).
2021. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
nem mennek le az árak.
2021. márc. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!