Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hatvan, mint lakóhely milyen?

Hatvan, mint lakóhely milyen?

Figyelt kérdés
Költözni szeretnénk Budapesttől maximum 1-1,5 órányira. Hatvanban néha átutazóban vagyunk, így annyira nem ismerjük, a városközpont szép. A vasút és autópálya közelsége miatt gondolkodunk azon, hogy ideköltözzünk, mert még a másfél órás utazási lélektani határon belül van, és az ingatlanok jó ár-érték arányúak. Családalapítás előtt vagyunk, ezért az egészségügyi ellátás, bölcsi, ovi, egyéb szolgáltatások lényeges szempontok nekünk. Aki itt él, ossza meg a tapasztalatait, köszi!
2021. jan. 29. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
azért jócskán nézzetek szét, mielőtt ingatlant vesztek, nehogy brazilos legyen a környék... Ugyebár ott szoktak "jó áron" lenni a házak...
2021. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Bp-re akartok bejárni onnan naponta?

Pár hónap múlva az életeteket is megúnjátok.... Minden reggel hatalmas dugók Bagtól kezdve, de néha még hátrébbról...

2021. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jelenleg még messzebbről járok, az M3-ast jól ismerem, ezért nekem már az is felüdülés lenne, ha fél órát nyernék (most kb 2-2,5 óra ajtótól ajtóig, mert sajnos Budán van az iroda). Egyébként hetente 1-2x kellene bejárnom, a többi home office, a párom pedig Pest megyében dolgozik, neki nem is kérdés annyira a bejárás, mert ki tudja kerülni az M3-ast.

A másik opció Gödöllő környéke (Isaszeg, Veres, Szada) lenne, de irreálisan drága (főleg Gödöllő), és a google maps szerint kb 10-20 perc nyereségem van a bejárásnál, árakban viszont kb 15-20 millióval drágább... Ezért is tettem fel a kérdést, mert nem vagyunk biztosak abban, hogy érdemes még gyűjtögetni 2-3 évig/10 millióval több hitelt felvenni azért, hogy 20 percet nyerjek a bejáráson. Ezért érdekelnének olyanok véleményei, akik ott élnek és esetleg ingáznak.


1: erre igyekszünk odafigyelni, tudsz mondani ilyen városrészt?

2021. jan. 29. 18:10
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Esetleg Hévizgyörk? Persze nem túl sokkal van idébb, de mégis... :)
2021. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4: faluba nem szívesen mennénk, korábban megyeszékhelyen éltünk, Hatvan is elég kicsi, de még megfelelne nekünk.


Van még vki, aki tudna segíteni? Akár városrészekben, utcákban is, hol érdemes keresgélni. Köszi:)

2021. febr. 5. 17:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly költöztem ide, szeretek itt lakni. Nincs autóm, tömegközlekedés szerintem jó, én is hetente 2× járok Budapestre, a busz 1 óra innen az M3-ason a Stadionokig. Vonat is van, az is 50-60 perc kb.

Helyben megvan minden, ami kellhet, óvoda, iskola, orvos, bankok, üzletek, stb. Én Budapest külső kerületéből, albérletből költöztem ide, mert ott nem lett volna pénzem venni, de itt is lényegében megvan minden, ami ott.


Cigányok főleg Hatvan körüli településekről járnak be, helyben nem sok lakik. Amiről hallottam, hogy helyenként gáz, azok a panelházak némelyike a belvárosban és talán a település szélén levő utcák, amik szegényesebbek. De ebben sincs különbség Budapesthez képest.


Emberek normálisak, átlagosak. Szerintem jó hely.

2021. febr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azóta valakinek friss tapasztalat?

@Kérdező - Hatvanba költöztetek?

2021. szept. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!