Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlanos segítségét kérném....

Ingatlanos segítségét kérném. Várhatóan hogy alakulnak a jövőben a "felkapott" helyeken levő (Gazdagrét, Pók utca, József Attila ltp.), jó állapotú panelek árai?

Figyelt kérdés
2021. febr. 4. 08:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy most irreálisan magasan vannak, és a jövőben csak esni fognak? Egy ilyen helyen levő, panelprogramos panel mennyire jó befektetésnek számít?
2021. febr. 4. 09:00
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy ingatlanos sem fogja tudni, ahogy senki sem. Ugyanakkor ha végre minden adott a vásárláshoz, akkor nem várnék vele. Az érintett helyek nem rosszak, a Pók utca kifejezetten jó, így szerintem ezek viszonylag értékállóak, bár nem tudom milyen befektetésre gondolsz
2021. febr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
A vírus miatt stagnálás, enyhe árcsökkenés várható. Ngay csökkenés nem várható, mert az wmberek inkább kivárnak, elvégre elég kevés embernek sürgős a költözés.
2021. febr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fogja neked tudni megmondani, mivel amíg hitelmoratórium van, nem fognak leesni az árak. Azt meg szerintem senki nem tudja megmondani, hogy meddig lesz hitelmoratórium, még szerintem azok sem, akik ki fogják találni a hosszabbítást. Feltehetőleg megvárják a gazdasági ágazatokat, aztán kiderül.
2021. febr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*ágazatokat = állapotokat
2021. febr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

2 nagy erő mozgatja az árakat a jövőben, a pénz értéktelenedése ami eszközár emelkedéshez vezet, valamint a levegőben lógó válság amit jelenleg mindennel elpróbálnak fedni, törlesztési monatórium, ingyen hitel stb. Ami még fontos kérdés, hogy kinyeri a következő választást, csok babaváró valószinűleg eltűnik egy fidesz bukó esetén, ez is akkora sokk lehet a piacnak, hogy akár összeomlást is okozhat az árakban.


Viszont senki se tudja mi lesz. Ha befektetés a cél én spekáznék az árak esésére, ha saját tulajdon és kicentizett az elérhetőség akkor nem kockáztatnám meg, hogy lecsúszak egy vételről.

2021. febr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Saját tulajdonba venném, de úgy, hogy később továbbköltöznék, így értettem a befektetést. Fontos lenne, hogy értékálló legyen. A Pók utcában néztem ki egy tágas, szép panelt az egyik négyemeletesben, közel a Rómaihoz, csak nem tudom, hogy megéri-e a 690.000-es négyzetméterár.
2021. febr. 11. 11:02
 8/13 anonim ***** válasza:
690 ert mar nem panelt is tudsz venni. nem eri meg. 550 ert jo vetel.
2021. febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8: A lokáció (közel a Duna-part) nem értékeli fel? Meg ez nem tízemeletes panel, hanem négyemeletes, jó elosztással.
2021. febr. 11. 12:40
 10/13 anonim ***** válasza:
lift nelkuli?
2021. febr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!