Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan vegyek ingatlant?

Hogyan vegyek ingatlant?

Figyelt kérdés

Egy évet kint voltam ausztriába a koronavirus bezavart. A bizonytalansag miatt nem is mennek mar vissza egy darabig. Nagyjabol van 5 millió forintom amivel kitörölhetem. Balatonnál lakok munkám is itt van ami elég kedvező feltételes , 280 ezer ft ot fizet. De hát egy albérlet nincs a környéken eladó ház meg 60 millió. Legközelebb veszprém ami játszik.


Hogy a francba lehet ennyiből házat venni vagy elköltözni otthonról ilyen árak mellett? Ha messzebb veszek ki albit akkor meg az utazásra fogom elkölteni a pénzt.



2021. febr. 14. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy. Fizeted az albit, majd találsz egy stabil párkapcsolatot, és vesztek fel 20 évre hitelt kettőtök megtakarítása (mint önerő) mellett.
2021. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Én húsz milliót kapartam eddig össze a nulláról, de azzal is kitörölhetem.Lehet hogy nem is megyek már haza az életbe sem. Ha valami nővel összejönnék itt kint akkor holtbiztos hogy nem.Hitel nélkül nem tudnám megoldani a lakhatást otthon sem,szóval tökmindegy. Neked legalább a minimális önerőre össze kell spórolnod még, aztán meg jobb híján a nyakadba veszel majd húsz évre egy jó nagy hitelt.Házra nem fogja futni, esetleg falun, inkább lakás az ami talán elérhető neked. Belegondolni is rossz, de ez van. Vagy elköltözöl az ország azon részére ahol olcsóbban lehet ingatlanhoz jutni még, de a hitelt ott sem úszod meg. Viszont nem lesz könnyű jól fizető állást találnod. Szar ez mindenhogy.
2021. febr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tetvedék magyarország. Ez a véleményem. A minimumot hogy ellakjak egy albérletbe és valamennyi maradjon mellette se lehet megteremteni.
2021. febr. 14. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Hitel nélkül nem nagyon fog menni sajnos.
2021. febr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor ennyi volt. Vagy kinyit ausztria vagy felkotom magam. Ezen kar tovabb studirozni. Nem fogok eletem vegeig itthon lakni meg begyoposodni. vicc es akkor alberletre sincs eselyem mert 150 meg rezsiert dobaljak. Hat a rak@s anyukajuk picajat azt. Havi 30 ezerbol biztos megelek. Jó lenne ha a jelenlegi kormány eltakarodna oda ahová való.
2021. febr. 15. 01:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Esetleg ha hatar kozeli faluba koltoznel es onnan ingaznal a későbbiekben? :)

En szhelyi vagyok nagyon dragak a lakásárak de Kőszegen valamivel olcsobbak ha hazat szeretnel ott van se vagy torony esetleg gyongyosfalu (vas megye)

2021. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!