Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest 8. kerület Mátyás...

Budapest 8. kerület Mátyás tér és környéke mennyire hű még a régi "hírnevéhez" ? Ti mernétek ott lakást venni?

Figyelt kérdés
Sosem voltam járatos azon a környéken, az érdekelne hogy mennyit változott ott a közbiztonság az utóbbi években? Lakásvásárlás küszöbén állok, a keret sajnos elég szűkös, nem tudom megéri-e egyáltalán fontolóra venni ezt a környéket, vagy inkább felejtsem el? Bűncselekmények nyilván mindenhol történnek, de azért nem szeretnék úgy hazajárni esténként, hogy a táskámat magamhoz szorítva rettegek. Jól jönne néhány tanács olyanoktól, akik éltek/élnek a 8. kerület ezen részén, egyelőre elég bizonytalan vagyok.

2021. febr. 22. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
nagyon sokat változott a környék, be is van kamerázva jócskán. viszonylag sok rendőrt látni, sokszor gyalogost is. a környék lakossága jelentősen cserélödött az évek folyamán, de azért még látni olyan arcokat, hogy inkább átmennél az utca másik oldalára.
2021. febr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Sokat javult a környék, de ha rossz állapotú társasház, akkor így sem ajánlanám. Rettegni egyáltalán nem kell, de mivel már eléggé megdrágult a környék, kérdés, megéri-e. Fura arcok azért akadnak még. Rettegni viszont sehol nem kell Budapesten, itt nincsenek olyan no-go zónák, mint mondjuk az Egyesült Államokban.
2021. febr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%
Ha szereted a szexet, és nem bánod hogy egyszerre ketten hárman is akarnak, akkor teljesen rendben van. 18/l
2021. febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!