Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Magyarként milyen Külső-József...

Magyarként milyen Külső-Józsefvárosban lakni (Népszínház, Nagy Fuvaros, Mátyás tér, Karácsony Sándor stb. )?

Figyelt kérdés
minden bizonnyal errefelé fogok élni, kiváncsi vagyok főleg saját, de akár ismerősök tapasztalatára
2014. aug. 4. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősöm (hölgy) a Mátyás térnél - József utca - vett lakást. Először majdnem leesett az állam amikor meghallottam, de azóta sokszor jártam nála különböző időszakokban minden gond nélkül. Nem éppen a legelitebb környék, de annyira nem is rossz környék mint a híre. A házban teljesen átlagos emberek élnek, a többségük rendkívül barátságos. Nem is annyira a cigányok, hanem a drogos fiatalok jelentik a problémát a környéken. A közlekedés kiváló (négyes metró, Blaha közelsége) és a Mátyás téren van egy Tesco szupermarket, ahol a kisebb bevásárlásokat könnyedén el lehet intézni.
2014. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ pontosan melyik környék. Van ahol el lehet lenni azért, van amelyik teljesen élhetetlen.
2014. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!