Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen minőségűek a Bp. 11....

Milyen minőségűek a Bp. 11. kerület, Hamzsabégi út környéki téglalakások? Vékonyak a falaik? Egyet néztem, az szörnyen hangos volt. Miért van ennyi eladó lakás ebben a rövid utcában?

Figyelt kérdés

Eléggé hasonló háztömbök vannak azon a környéken, illetve a Hamzsabégi utcában.

Egy lakást elmentem megnézni, ott tisztán hallottam a falon keresztül, hogy a szomszéd sétál odaát, letesz dolgokat az asztalra, stb. A falat megkocogtatva majdnem olyan volt, mintha gipszkarton lenne. Minden téglalakás ilyen vékony fallal rendelkezik arra?


Másik ami feltűnt, hogy viszonylag sok eladó lakás van ebben a rövid utcában. Miért? Valamiért elmenekülnek onnan az emberek?

A szomszédos vasúti sín szerepet játszhat ebben?


2021. febr. 24. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy forgalmas, rossz levegőjű, zajos utca.
2021. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Folyamatos a gépkocsi forgalom az M7 felé és onnan vissza, emiatt a levegő sem a legtisztább.
2021. febr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz környék, de viszonylag zajos.
2021. febr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nem tudom mennyire nézel híreket de a déli körvasútról sokat írnak. Már elkezdődött az építése. Ez az egyik legnagyobb projekt a városban aminek egyik nagyon fontos része, hogy a Hamzsabégi úton 3 vonatsínpár lesz a jelenlegi 2 helyett.


Nagyon meg fog növekedni a vonatsűrűség. Ezért látsz ilyen sok eladó lakást.


Sok évig megakadályozták most nem sikerült nekik.


Azt viszont tudni kell, hogy a terület rendezésre fog kerülni de a végeredmény sosem garantált. Burokban fog futni a vasút, hogy ez hogy néz majd ki az más kérdés.


Érdemes megnézni a látványterveket.


Amúgy jó környék de túlárazott.

2021. febr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemcsak a zaj és a légszennyezettség a probléma, hanem az élelmiszerek és közszükségleti cikkek bevásárlása is gond, hiszen gyakorlatilag egy perifériás terület.
2021. márc. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!