Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » III. kerület Óbuda milyen...

III. kerület Óbuda milyen környék? Hol vegyek ott lakást? Tapasztalatok ? Az óbudai lakótelep melyik része az 'úri' és melyik a 'proli'? Óbudaiak, arra ismerősök válaszait is szívesen várom!

Figyelt kérdés

2021. febr. 15. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
úri lakótelep xD
2021. febr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért te hol laksz 1-es???
2021. febr. 16. 06:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egész életemben különböző lakótelepeken de sose gondoltam hogy ez úri lét :P
2021. febr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ne kötözködjünk, ez fogalmazásbeli különbség. Tudsz információt adni Óbudához avagy sem?
2021. febr. 16. 10:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én gyerekkorom óta Óbudán lakom. Hogy milyen környék? Erre nem lehet válaszolni, mert Óbuda nagyon nagy, az egyik legnagyobb kerület. Nem egy "környék", hanem sok környék alkotja, mint amúgy minden nagyobb kerületet.


Vannak "úri" környékek Óbudán, ezek a dombokon vannak. Testvérhegy, Remetehegy, kijjebb az Aranyhegy, most már a Péterhegy is az lesz.


Lakótelepből is több van. Békásmegyeri, Pók utcai, Faluház, stb. A lakótelepeknek nincsenek "úri" részeik. A legjobb minőségű lakótelep egyértelműen a Pók utcai, négyemeletes lakásokkal, közel a Dunához, sok fával.


Ami jó még Óbudán, az az ingatlanosok által "arany háromszög"-nek nevezett terület a Kolosy tér, Flórián tér és a Váradi utca Praktiker felé eső vége között.

2021. febr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ. Erre gondoltam én is. Van ez az 'arany háromszög' van a Lajos utcai lakótelep és van a Vörösvári út túloldala amivel még szemezek.


Nézegetem a Bécsi utat, Solymár utca, Zápor utca részt de a túloldalon a Raktár-Veder-Szellő utcai részt.


A Berend utca tetszene nagyon de ott kevés eladó lakás van :). De az nagyon kultúrált kis lakótelepnek tűnik és szuper csendes, pedig nagyon forgalmas részen van!

2021. febr. 18. 17:32
 7/8 anonim ***** válasza:
A Bogdáni út mellett a Herkules utcában és a Hévízi úton vannak nagyon jó kis két-háromszinte téglaépítésűek, én arrafelé is nézelődnék a helyedben.
2021. febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az szép rész igen, csak nagyon sok a konvektoros fűtés amit én kevésbé preferálok...
2021. febr. 19. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!