Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Családi ház jelenlegi értéke?

Puca007 kérdése:

Családi ház jelenlegi értéke?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy családi ház. Baranya megye,Pécstől kb 30 km-re,Szigetváron. 2005-ben ez a ház értékbecslő által 12 millió forintra lett értékelve. Az lenne a kérdésem,hogy kb jelenleg,2021-ben ez mennyit érhet. 100 m²-es a ház,és 2005-ben épűlt.

2021. márc. 7. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

16 év alatt sok minden történhetett azzal a házzal, szóval aki itt neked látatlanban árat mond, az csak tippelni tud.

Ingatlan.com-on keress hasonlókat, kiindulási alapnak.

2021. márc. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Erre ennyi információ alapján nem lehet válaszolni!

2005 óta megfelelően elavult a fűtés, a konyhabútor, ósdik lettek a burkolatok, szigetelt vagy szigeteletlen, mennyire lelakott, mik vagy kik a szomszédok, stb., stb., stb.

A legkompetensebb egy újabb értékbecslés, vagy nézegesd az Ingatlan.com-ot és lőj be egy középárat!

2021. márc. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Tessék:

Ezek alapján döntsd el, hogy a tiéd melyikre hajaz:

[link]

2021. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oké. Köszönöm a válaszokat.

Igen,kevés az információ amit megadtam,ezt nem vitatom. Igazából arra lettem volna kíváncsi,hogy azóta milyen mértékben emelkedtek az árak. A ház nagyon jó állapotban van. Szigetelés jó, nyílászárók jók,szinte újak. Cserép max 5 éves. Gázfűtés, nappaliban padlófűtés.Dupla garázs. Elektromos aluminium redőny, elektromos kapu. Szóval tipp-topp a ház. Szinte teljesen új.

2021. márc. 10. 11:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Csupán hasonlatként írom. Én 2014-ben 6 millióért vettem lakást ebben a városban. Igaz teljesen felújítottam,de jelenleg kb 14 millióért simán el tudnám adni. Szóval több mint a duplája. A leírtak alapján arra gondoltam,hogy az a ház simán érhet 23 millió forintot. Csak erre lettem volna kíváncsi. De nyílván egy értékbecslő az jobban tudja.
2021. márc. 10. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!