Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Titeket mennyire zavar/zavarna...

Titeket mennyire zavar/zavarna, hogy játszótérre néz az ablak?

Figyelt kérdés
A kiszemelt lakás egy kis játszóra néz, nem nagy csak egy hinta meg homokozó van ott de kicsit elbizonytalanít.
2021. márc. 9. 09:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom, engem zavarna. Tény, hogy nekem úgy alakult az életem, hogy nincs gyerekem. De 1-2 gyerek teljesen más, mintha mintha mindennap egy óvodai csoport hangzavarát kellene elviselni reggeltől estig. Mert játszótéren könnyen összegyűlik 20-25 gyerek.
2021. márc. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Laktam jatszoter mellett, engem borzasztoan zavart. De en eleve foldszinten is laktam. Szerintem 5-6. emeletrol annyira nem zavarna, a hangzavar annyira nem veszes, engem inkabb az idegesitett, hogy rengeteg ember maszkalt ott a jatszo miatt, mindenki belatott, benezett, ha kineztem azt lattam hogy ott pisilnek a kisgyerekek a kerites mellett... Hat, ha lehet valasztani, nem koltoznek jatszoterre nezo lakasba, szerencsere onnan is elkoltoztunk, most autoszalonra nez a lakas, ez sokkal jobb :DD
2021. márc. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2. emeleti a lakás és 3-4 emeletes házak veszik körbe a játszót, ezért gondoltam hátha nincs ott annyi gyerek mint a 10 emeletesek között.
2021. márc. 9. 09:46
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Min földszinten lakunk játszótér mellett, szerintem nem zavaró, de nagyon jó az ablak hangszigetelése, és viszonylag ritkán nyitjuk ki.
2021. márc. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Hinta+homokozó nem sok, az nem fog egy egész óvodát odavonzani, főleg nem minden nap.
2021. márc. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem annyira a kisgyerekekkel volt bajom, mikor az ablak előtt játszó volt, meg hát azok amúgy is csak napközben voltak ott, hadd játszanak.

Hanem a nyári szünetben, estefelé összegyűltek a kamaszok a környékről, pont azért oda mert az is egy kis játszó volt, nem voltak szem előtt... ment a telefonról tucc-tucc zene, üvöltözés, káromkodás, ivás, üvegek betonhoz vágása, stb.

Ezt is számítsd bele, mert sajnos ez is reális esély. Most még fel sem tudod mérni, mert most még a kis fenekük befagyna a fiataloknak, nem fognak ott bandázni. de később van rá esély.

Szerencsére mi csak albérletben laktunk ott, le is léptünk, mihelyt a szerződés lejárt.

2021. márc. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Játszótér ugyan nincs, de egy óvoda-bölcsőde-kombó van az utca túloldalán. Hétvégén szerencsére nincs benne gyerek, úgyhogy nyugi van, de hétköznap nagyon zavaró tud lenni már a reggeli órákban is. Tavasztól őszig ott gyűlnek a gyerekek, visítozás, sikítozás nélkül nincs nap... És mindig van pár törpe is, aki csak szívettépő zokogással tud búcsút venni a mamától. Nyitott ablak mellett nem lehet mellettük aludni. A játszótér annyiban rosszabb, hogy hétvégén sincs csend.

Biztosan nem költöznék oda.

2021. márc. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi most szüntettük meg, szerencsére. 4 db 36 lakásos társasház, közöttük egy kis park van, egy totál lerobbant játszótérrel. Mivel a 4 társasházban mutatóban is alig van gyermek (inkább nyugdíjasok lakják) és az önkormányzat nem tudja támogatni a játszótér felújítását, úgy döntöttünk, bontsák le és parkosítsanak. Szerencsére mindegyik ház támogatta az ötletet. Ha csak tíz gyerek ordít lenn, akkor is visszhangzik az egész.

Nem fog hiányozni :-)

2021. márc. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mikor mi megvettük a lakásunkat a 10. emeleten egy hatalmas parkra nézett. Aztán pont mikor a mi gyermekünk már kinőtt a játszóteres korszakából, akkor építettek oda egy nagy játszóteret. Zavaró, azt kell, hogy mondjam. Nappal is nagy a zaj, de ahogy egy előttem válaszoló írja, főleg éjjel nyáron, mikor a fiatalok (és nem csak fiatalok) ott bumliznak éjszakánként. Nekem csak a füldugó oldotta meg a problémámat, hogy aludni is tudjak.

De ezzel azt is akartam írni, hogy tulajdonképpen arra sincs semmi biztosíték, hogy ha most egy csendes parkra néző lakást veszel, ott néhány év múlva nem egy zajos játszótér lesz.

2021. márc. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A házam előtt volt kb 10 évvel ezelőttig egy retró játszótér, amiben még vascsövekből készült mászókák voltak. Mi még gyerekként tudtunk ezeken játszani, de a mostani fiatalok azzal szórakoztak hogy kövekkel dobálták, amitől zengett a környék. Ezt elbontották, és kicsit feljebb az utcában csináltak egy másikat. Mindenhonnan hozzák a szülők a gyerekeket, persze kocsival. Az út viszon, ami mellett van, pont két autónyi széles, másik oldalon meg ugye a mi házaink, ahol szoktak az úton autók is parkolni. A játszótérre érkezők meg annyira lusták, hogy nem képesek 50 métert gyalogolni, ott kell megálniuk a játszótérnél, miközben arrébb meg nem zavarnák a forgalmat. Aki meg az utcában lakik kénytelen szlalomozni a kocsik közt.
2021. márc. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!