Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 4 év múlva, ha lesz 25 millió...

4 év múlva, ha lesz 25 millió forintom, tudok majd belőle garzonlakást venni Győrben, vagy Szombathelyen?

Figyelt kérdés
Most ezekben a városokban 18-20 millióba kerül egy kisebb méretű 1,5-2 szobás lakás. Nekem 4 év múlva lenne 25 millióm lakásra, csak nem tudom, hogy lehet-e egyáltalán így tervezni, és ettől a bizonytalanságtól sokszor szorongok. Mit gondoltok?

2021. márc. 9. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Garzont remélhetőleg még igen :D
2021. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Összejöhet 😬 hitelt felvenni esetleg? CSOK stb?
2021. márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

most a vírus miatt lettek szerintem mindenhol olcsók a lakások bár remélem én is hogy pár év múlva is lesz ilyen hogy feldombnak 18-20 milliosokat mert korábban nem volt ennyi mint monst.

ne a mostanival számolj. akkor is lehet bedobnak majd de készülj fel hogy lehet változnak az árak sajnos.

én meglepődtem hirtelen hogy budapesten kidobak egy csmó 18-20 millió forintos lakást pedig korábban alig volt ilyen áron. gonmdolm a vírus?

2021. márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csokot garzonlakásra? A hitel már bele van kalkulálva, kb 7 milliót vennék fel.
2021. márc. 9. 20:35
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha egy esetleges kormány váltás esetén a gyerekgyártási hiteleket kivezetnék ( gyerekszámban hatása nem igen lett , szóval kérdéses a haszna ) akkor talán név olcsóbban is.
2021. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Név=még
2021. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Őszintén remélem, hogy igen. És nem fog annyira leromlani a forint/emelkedni a lakásár, hogy ennyiből már garzonra se fussa. De laikus vagyok, nem tudon ezt neked garantálni. De reménykedem benne,hogy ennyiből 4 év múlva fogsz tudni lakást venni.
2021. márc. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%

Legkésőbb jövő tavasszal emelkedni fognak az árak.

Gondolom, akkor már most van valamennyid, 8-10 milliód. Az Atletico Madrid- Bilbao meccsre ma este egész jók a szorzók, hazai győzelemre felpakolsz 10 misit, és csinálsz belőle 18-at. Megveszed a lakást még az éven. Szívesen

2021. márc. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
8-as te sem vagy százas...
2021. márc. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6%

8-as vagyok. Bejött vagy sem?

Péntek estére fogod a 18 millát, és megrakod a Reims-Lyon meccsen vendégre. 27 millád lesz. Szívesen ezt is

2021. márc. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!