Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Résztulajdont vennél ha csak...

Résztulajdont vennél ha csak a töredéke lenne a tiéd az ingatlannak deviszont egyedül lakhatnál benne?

Figyelt kérdés
Egy három szobás összkomfortos 1/4 lakásért pl 3 millió megérné, mikor abban a vidéki városban 1/1 10+ millió...
2021. márc. 18. 05:46
 1/4 mindentudó99 ***** válasza:
83%
Nem. Közös lónak túrós a háta ahogy szokták mondani. Egyébként meg mi a garancia arra hogy két hónap múlva nem költöznek oda még páran.
2021. márc. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Csak ha haszonélvezetem van.
2021. márc. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, lehet most még békén hagynak de x év/hónap múlva bérleti díjat követelnek a részükre, vagy el akarják adni, beköltöznének, stb.

Én nem közösködnék.

2021. márc. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én sem vennék így, főleg hogy 10 millió körül már lehet venni. Ha legalább 20 milliót érnének később akár még többet is nyernél rajta, persze arra se lenne garancia hogy rajtad kívül mindenki eladná.
2021. márc. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!