Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egyedül ház vagy kertkapcsolat...

Egyedül ház vagy kertkapcsolatos lakás? Mik a tapasztalatok kertkapcsolatos lakással?

Figyelt kérdés
2020. jan. 1. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Fuss neki meg egyszer a kerdesnek
2020. jan. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mit nem lehet érteni? :)

Egyedül= egyedül élek. A ház vagy lakást nem tudom másképp kifejezni. Az okok: szeretnék kertet.

2020. jan. 2. 08:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem ertettem, hogy az egyedul az rad vonatkozik, mert ilyen felbeharapott mondatot irtal. A hazra meg nem igazan lattam ertelmet, azt hittem ugy erted, kulonallo csaladi haz vs lakas, na de most mar minden happy mert feny derult a dologr :)


Hat ha egyedul vagy igazabol oly mindegy szerintem, de ha tervezel kesobb csaladot, akkor nem artana mar most olyan ingatlant venni, ahol lehet csaladot alapitani. Kevesebb fejfajas. Ha van lehetoseged ra. Erre mondjuk mindketto megfelelhet, de akkor a lakas legalabb sorhazi ingatlan legyen azt mondom, alattad feletted szomszedok ne legyenek

2020. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Raadasul a sorhazaknal, ikerhazaknal legalabb nincs kozos koltseg, es megis lesz kozos falad valakivel, aki valamennnyire "besegit" a futesbe igy olcsobb, mint egy csaladi haz. Teljesen jol el lehet ezekete szaparalni, hogy a szomszed ne zavarjon, persze azert nem art elotte megnezni, hogy lakik mellette.

En a tombhazakban levo lakasokat, legyen akar tegla akar panel, hanyagolnam. Hiaba futik korbe, ha 8-10 ezer kozos koltseggel inditasz, plusz ugye a fejfajas, hogy hangos, kevesebb privat szfera. Meg az arak is az egekben vannak, foleg a lakasoke.

2020. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan kertkapcsolatos lakást ne válassz szerintem ami többemeletes ház földszintjén van. Mikor kint kertészkedsz, jellemzően nézi az összes felső emeleti lakó. Felső lakásokból lehullik mindenféle (por, cigicsikk, száradó mosogatószivacs, zokni stb), de ha grillezni akarnál, senki nem díjazza, mert beszáll a füst a felsőbb lakásokba. Szóval ilyet én nem választanek.


Akkor inkább jól megépített sorházi lakás kis kerttel, de leginkább ház.

2020. jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!