Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért ilyen drágák manapság a...

Miért ilyen drágák manapság a házak?

Figyelt kérdés
Ahogy néztem mivel társas házat szeretnék venni de kevés is van leginkább lebontani való kertes házakat láttam nagyrészt. A probléma az hogy az enyém is kertes és nem egészen jó állapotban van de viszont központban van,így nem tudom igazán hogyan tudnám eladni. 20 millió alatt pedig sehol nem találni társasházat még 4.emeleten se.
2021. márc. 30. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felpumpálták a piacot a családtámogatások, a külföldi befektetők tőkéje, az olcsó hitelek, az infláció, az airbnb. Mindezt a moratórium segített konzerválni is.
2021. márc. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
CSOK, infláció, alacsony alapkamat, a fiatalok nagy része Pestre akar költözni, szakemberhiány, dráguló építőanyagok.
2021. márc. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Magyarország jobban teljesít.
2021. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Elárasztották ez építőipart pénzzel és ez lett a vége.
2021. ápr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

- baszó segély

- befektető

- szándékosan rossz terület gazdálkodás

ezek amik elsőre csak úgy eszembe jutottak

2021. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!