Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az alábbi lakásokról kinek mi...

Az alábbi lakásokról kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

18. Kerületben gondolkozom lakás vásárlásban.


Akinek van tapasztalata mennyire élhetőek az ilyen 4 emeletes 1,5 szobás lakások, illetve úgy maga a környék? Szent-Lőrinc lakótelep, Lakatos lakótelep.


[link]

[link]


Itt most nem is kifejezetten a belinkelt lakásokra gondolok, csak "mintának" hoztam fel őket. Keretem nagyjából 22-25 millió Forint.


2021. márc. 31. 21:49
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
80%
A Lakatos nem rossz szerintem. A közlekedés errefelé nem valami jó, cserébe "olcsó" (mondjuk az V. kerülethez képest). A 2. lakásnál látszódik, hogy praktikus alapajzúak, jól alakíthatók. Maga a telep egész zöld, szerintem élhetőnek számít. A házak nem nagyon, lift szinte kizárt, ezért 2. felett nem vennék.
2021. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
71%

Mondjuk ezt a ket lakast en pont szetveretnem, teljes felujitas belulrol, csempezesen at a nyilaszarokig. Tehat ez meg plusz par misi, nyilvan aprankent is haladhatsz vele. Vagy lehet neked igy is tetszik. :D

Szomoru amugy, hogy ennyit lehet Pesten 25 misiert kapni. :(


Viszont 2 embernek, max egy gyereknek eleg. Kizaraskent 3. emeletre vagy afele lift nelkul biztosan nem mennek, egyebkent meg nincs hatranya, hogy negy emeletes.

2021. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
75%

Egyetértek a másodikkal, ezekkel baromi sok munka lesz, mire lakhatóvá teszed, nagyon le vannak pukkanva.

A második lakás talán használhatóbb.

2021. márc. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Lakatos-lakótelepet ajánlom, annak is inkább a Nefelejcs utca felőli részét. Rengeteg zöld, játszótér, közbiztonság jó, a lakosság összetétele sem rosszabb az átlagnál. Barátságos környék, ha panelt lenne muszáj vennem, én tuti itt tenném.
2021. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Az emelet nem akadály. Jelenleg 4. emeleten lakom, liftet szinte soha nem használom. Nyilván egy kanapét egyszerűbb lifttel felvinni.


Viszont jelenlegi lakhelyemből kiindulva egyik legnagyobb "ellenségem" a felső szomszéd akitől minden dobogás lehallatszik és dübörög a mennyezet.


"Szomoru amugy, hogy ennyit lehet Pesten 25 misiert kapni. :("


Hát igen, férfi létemre konkrétan a sírás kerülget időnként.


Viszont a jelenlegi albérletem semmivel nem jobb ezeknél, cserébe 110 ezret fizetek a 1,5 szobára (+rezsi). A hitel törlesztőm konkrétan feleannyi lenne.


32 évesen nem azt mondom, hogy az életemet akarom egy ekkora lakásban leélni, de mégis csak szívesebben élnék akár csak 6-8 évet egy saját lakásban, mint egy albérletben ami semmivel nem jobb állapotú.

2021. ápr. 1. 00:08
 6/36 anonim ***** válasza:
49%

Az emberek el vannak szállva itt. Teljesen jók ezek a lakások.


Azt kell mérlegelned merre mozogsz a városban, ha 3-as metró közelben és dél pesten akkor jó ez a rész is.

A havannát kerüld nem jó hely.

2021. ápr. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Lakatos lakótelep szerintem az egyik legjobb lakótelep Budapesten, különösen a IV. emeletes részek, mert azt ismerem. Csendes, nyugodt, tiszta, tele zölddel.

A lakásokat nem látom lepukkantnak. Ha ki vannak ürítve, egy tisztasági festés után egy átlag embernek simán lakhatóak.

Aztán majd valamikor lehet egy konyhabútorcsere és kész!

Nem kell egy lakótelepi lakásnál megjátszani a herceg Esterházyt!

2021. ápr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

7esnek igaza van. Egyet kell viszont tudni merre mozog az ember. Ha arrafele akkor az egy élhető része pestnek.


Én budán a 3. kerületet látom még ilyennek.

2021. ápr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
64%
Mindkettőre rákölthetsz 4-5 milliót, és még kint is vannak a halál faszán...
2021. ápr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
79%
ez a kint manapság már nehezen értelmezhető. Mihez képest kint? Hol van az epicentrum? Nem London? NEm PEking? Home office ?
2021. ápr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!