Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Biztos, hogy túl fogják élni...

Biztos, hogy túl fogják élni a budapesti ingatlanárak a moratórium feloldást?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm nettó 140 ezres állásra jelentkezett Budapesten, de nem vették fel mert még arra is túljelentkezés volt, és találtak jobb munkaerőt annyiért is. Bizony, nem mindenki Senior Java fejlesztő Budapesten, arról nem is beszélve, hogy egy Senior Java fejlesztő is:

-a mai világban már dolgozhat akárhonnan, kényelmesen, vidékről is

-nekik sem éri meg itt maradni, mert külföldön 3-4x jobban fizetik őket is

A turizmus is megszűnt, véglegesen, ami szintén csak felfele tolta az árakat. Így végül a legtúlárazottabb, de legalacsonyabb életszínvonalú várossá nőtte ki magát.

Igaz, az árak már mennek lefele, de az igazi kalapács, a moratórium feloldás még nem ütött be. Biztos, hogy túl fogják élni a jelenlegi árak Budapesten? Miből fogja fizetni a hitelt a bebukott vállalkozó és a sok munkanélküli/bércsökkentett? Az állam egyiküknek sem segít semmit, csak az oligarcháknak ad lóvét közpénzből, de azzal mi nem sokra megyünk. Más országokban azért van támogatás, itt nincs.

Lesz olyan árzuhanás majd mint 2008 utáni években?



2021. ápr. 2. 13:03
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Figyelj #40, én értem, amit mondasz. És tökre örülök és elismerem, hogy képes voltál engedni valamennyit így a végén. Ezt értékelem mindennemű irónia és szarkazmus nélkül, és talán nekem is többet kellett volna engednem a vita során.

Én a végső konklúzióddal egyetértek, és ezzel én ki is szállok. Jó hétvégét!

2021. ápr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Engedni? Mit engedni? Miből? Semmit nem változott a véleményem. Ha leírom azt, hogy "ha piros hó esik, akkor eljön a világ vége", az nem jelenti azt, hogy azt gondolom, hogy eljön a világ vége. Tanulmányozd a feltételes mondatok használatát, jelentését.

Amit írtam az az én véleményem. Nem látok jövőbe. Az is lehet, hogy jövőre kitör a III. világháború és a kutya nem akar ingatlant venni és az is, hogy feltalálják az ingyen energiát, robotok fognak csak dolgozni és az emberek az alapjövedelmükből utazgatnak és bérelnek lakásokat, amitől felmegy az ingatlanok ára.

Aki azt mondja, hogy tudja mi fog történni 1 év múlva, vagy hogy hogyan alakulnak Magyaro-on a lakásárak augusztusban, az hazudik.

2021. ápr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

#42 Rendben, tanulmányozom a feltételes mondatok használatát, jelentését. Te pedig fogalmazz egyértelműbben akkor, ha szerinted nem tudtad egyértelműen átadni azt, amit szerettél volna. A hiba nem mindig a másik készülékében van.


A belső frusztrációiddal kapcsolatban (melyekből fakadóan minden válaszodban meg akarod mondani a tutit) már nem tudok neked tanácsot adni sajnos, mert ehhez sem értek. :)

2021. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

HA nem ismered a HA szó jelentését, az nem az én hibám.

Ahogyan az se, ha te belső frusztrációnak nézed azt, ha valaki leírja, hogy nem lát a jövőbe és amit ír az csak az ő saját véleménye.

Nem is tudom ki volt az, aki annyira ki akart olvasni valamit egy hozzászólásból, hogy a HA szóval már nem is törődött.

2021. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Hát én sem tudom. :)
2021. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Na pá.
2021. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!