Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mire jók a CSOK mintaházak?

Mire jók a CSOK mintaházak?

Figyelt kérdés

vhol hallottam róluk. mintaházak, alaprajzok, amit ajánlanak a CSOK-ot igénybe vevőknek.


járnak valami előnnyel? vagy hátránnyal, h. ha nem azokat választjuk?


a Google nem dobja ki a keresőbe, ha rákeresek, egyáltalán hol lehetnek felsorolva?


Köszi.



#mintahazak
2021. ápr. 21. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még sosem hallottam róluk. Pontosan milyen kontextusban hallottad és mennyire megbízható forrásból? Hátha valakinek eszébe jut, hogy mire lenne érdemes rákeresni...
2021. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ötletelni, valamint a tervezési költség nagyban csökken.
2021. ápr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem őket, de neve alapján gyanítom, hogy ezek kész háztervek, tehát nem kell külön terveztetni meg engedélyeztetni. Cserébe "egyenházat" kapsz, de sok embert ez nem zavar (engem se). Kábé mint a kádár-kockák esetében 40-50 évvel ezelőtt.
2021. ápr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs két egyforma telek, sem építtetői igény. Építész-tervezőt mindenképpen fogadnod kell, akkor már nem jobb egy személyre szabott ház?


Sokan gondolják úgy, hogy nincs szükség tervezésre, hiszen régen se vacakoltak vele. Na igen, almát is mindenki tud rajzolni, de ha egy hivatásos festőt bízol meg vele, akkor lehet nem csak egy piros korongot zöld levéllel a tetején fogsz kapni.

2021. ápr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Erről van szó? Ha igen, ennek a CSOK-hoz nincs köze tudtommal, csak gondolom azért ajánlják mert egyértelmű, hogy aki csokot vesz fel, annak érdekes lehet.

2021. ápr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szerintem ez az :D köszi akkor.
2021. ápr. 22. 13:01
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Te a kockaház átalakító tervrajzokra gondolsz, amit a magyar állam ingyen hozzáférhetővé tett az interneten nemrég.

A CSOK ezeknek a házaknak az átalakítására is ki lesz (vagy már ki van) terjesztve.

2021. ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!