Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A gyakorlatban mennyi idô egy...

A gyakorlatban mennyi idô egy ingatlanhitel elbírálása?

Figyelt kérdés
OTP-ben, CIB-nél, Fundamenta. Tudom, más-más lehet, de a valóság érdekel. Van olyan, aki tényleg végigcsinálta és el tudja mondani? Van egy véges elbírálási idő, ugye? Ahhoz képest?

2021. ápr. 24. 08:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy megyei jpgú városokban 30%-tól kapsz hitelt, kisebb városokban 40%, falvak 50%!.
2021. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szerintem is hasznos válaszok jöttek. Ezért írtam ki, bevált.
2021. ápr. 25. 20:19
 13/14 anonim ***** válasza:
Én vagyok az a válaszoló akinek elég hamar meg volt a Raiffeisen banknál nos ugye Minősített Fogyasztóbarát Lakáshitelt vettem fel 14 millió volt a lakás nekem 4 millió volt az önerő ők adtak 10-et és tényleg nagyon nagyon gyorsan meg volt október 10-én indítottam el és a hónap végén 29-én már alá is írtam a szerződést a vevő pedig rá pár napra megkapta a pénzt.
2021. ápr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13-as. Szia. Hány évesen vetted a lakást és merre? Én 35 vagyok, Miskolcon akarok venni. 240 ezer a nettóm (diplomás vagyok, államigazgatás). Itt a normális lakások 16 nál kezdődnek, én is akörül akarok venni. 6 millió önerőm van, de még novemberig összejöhet a 7 millió, most arra gyúrok. Kaphatok szerinted majd hitelt ilyen paraméterekkel? 6.4 millió a 16 millió 40%-a, azért számoltam most.
2021. ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!