Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen törvény van az ingatlan...

Milyen törvény van az ingatlan eladás-vételnél a gáztűzhelyet illetően ?

Figyelt kérdés
Én eladok egy lakást és azt mondja az ingatlanos, hogy nem vihetem el a gáztűzhelyet. Akár milyen rozoga, de gáztűzhelynek a lakásban kell lennie. Viszont az ingatlan , amit kinéztem ott nincs egyáltalán gáztűzhely ! Semmi nincs ott csak a helye ! Akkor ez most hogy van ?
2021. ápr. 29. 07:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%
Nehogy már az ingatlanos mondja meg, hogy mit vihetsz el meg mit nem!
2021. ápr. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%

Nincs rá törvény, mert ez csak a felek közötti megegyezésen múlik. Az ingatlanosnak semmilyen beleszólása nincs.

Megállapodhattok ti a vevővel úgy is, hogy a karnisokat függönnyel, a lámpákat is otthagyod, de ez csak kettőtökön múlik, semmi nem kötelező és nem törvény által előírt.

2021. ápr. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
76%
Ne hogy,már a lekvár tegye el a nagymamát !
2021. ápr. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
Úgy lesz, ahogy bekerül a szerződésbe. Van, aki a villanykapcsolókat is viszi, mert nem írták bele.
2021. ápr. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%
Mint gázszerelő írok azért van szabálya elviheted abba senki nem szólhat bele viszont biztonsági eloiras van le veszed a tűzhelyet ha nem fix bekötésü a flexibilis csövet is (nem a teljesen sárga ha nem a régi szürke sárga csikokkal akkor dobd is ki mert nem szabályos már annak a használata)és akkor a csonkra rá kell tenni egy dugót vagy egy kupakot ( attól függ külső vagy belső menetes) ugyanis nem hagyhatsz ott semmit úgy hogy abból szabadon tud jönni a gáz ha valaki véletlenül megnyitja
2021. ápr. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
60%
én dobnám az ilyen ingatlanost aki túltolja a szerepét. azt viszel el a lakásból amit akarsz.
2021. ápr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
64%
Egy lakás eladásnál annyira minimális összeg egy gáztűzhely, nagyon kicsinyes dolog elvinni.
2021. ápr. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek !
2021. ápr. 29. 09:07
 9/30 A kérdező kommentje:
Nos azért viszem el, mert a lakás amit kinéztem ott sincs gáztűzhely. Egy ingatlan vásárlásnál minden kiadást szeretnék kicsit visszafogni , amit lehet! Ez baj?
2021. ápr. 29. 09:15
 10/30 anonim ***** válasza:
84%
#7: Nem mindig a pénz számít, én pl. szeretem az enyémet, mióta az eszemet tudom megvan, mellette nőttem fel, le se merem írni hány éves és teljesen jó! Akárhová mennék vinném.
2021. ápr. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!