Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi kell ahozz, hogy ingatlanok...

Mi kell ahozz, hogy ingatlanokkal foglalkozzak?

Figyelt kérdés

Elöszőr ingatlan ügynökségbe gondolkodom, aztán lehet feljebb lépni.


Milyen végzetséget kell megszerezzek?


2021. ápr. 26. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A hirdetések megfogalmazásához mondjuk normális magyar tudás, aminek te jelenleg nem vagy a birtokában. Mondjuk semmi baj, egy OKJ után már sajnos bárkit felvesznek ingatlanügynöknek. Ezért is kerüli Magyarországon az ingatlanosokat mindenki, aki teheti.
2021. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazából végzettség sem kell hozzá, és vállalkozás sem. Több ingatlanos ismerösőm is van akinek se végzettsége, se adóbevallása nincs. Tavaly még elég volt érettségi után elmenni egy pár hónapos tanfolyamra, idén nem tudom miként lehet képesítést szerezni. De gondolom ha jelentkezel egy álláshírdetésre, ott elmondják milyen képesítés kell jelenleg hozzá.
2021. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocs, h nem akart jobban kifejteni. Ezt így elégé meglehet érteni.

Nem tudom, h észre vetted-e, de elégé este van már. Ez az az időszak, tudod mikor már az embernek nem igen fog az agya egy hosszú nap után. De amúgy meg lelehetett köveztkeztetni,h még tanunló vagyok, van bőven időbb fejleszteni nagyon sok területett.


Am meg ha annyian kerülnék, nem lenne túl sok munkájuk nekik. Pedig elvileg sokat keresnek.

És a legtöbben megtehetik azt, h elkerülik. Sok máshonnan is lehet lakást találni.

2021. ápr. 26. 20:38
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 igen de azért mégis csak szeretnék tanulni vmit. Minnél jobb akarok lenni abban amibe bele kezdtek. Ehhez is kell vmi alap tudás, amit itt egyszerűbb megkérdezni olyantól akinek esetleg màr meg van pár információja e terén.
2021. ápr. 26. 20:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen helyesírással valaki meglátja a hirdetéseid, az azonnal továbblép.
2021. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon szánalmas kifogás. Nem tudsz te helyesebben írni akkor sem, ha 1 hétig alszol előtte.
2021. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fogjátok, h még pálya választás előtt vagyok? 😆 so még bőven ált. Iskolás. A helyesírásom is javulhat még ha disgráfiás vagyok is. 🥴
2021. ápr. 27. 06:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Helyezkedj el egy ingatlanügynökségnél, aztán ha már úgy érzed, hogy önállóan is elboldogulsz, akkor nyiss önálló irodát. Légy tisztában azzal, hogy mennyit kereshetsz havonta, milyen magas lesz a rezsid és a létfenntartásod + takarékoskodás.
2021. ápr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!