Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tópark Lakóparkról (Biatorbágy...

Tópark Lakóparkról (Biatorbágy) milyen friss információtok van?

Figyelt kérdés

Valaki aki esetleg ott is lakik, mit gondoltok róla? Milyen ott az élet? Halad az építkezés? Mi most néztük meg a helyet, vegyesek az érzéseink vele kapcsolatba, kíváncsi lennék ott élőknek a véleményére is.

Köszi :)


2021. máj. 2. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Még mindig nincs befejezve??? Nem járok arra, de nem ez épül már vagy 10 éve?
2021. máj. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi bicajozni járunk oda (XI. kerületből), tkp. a tó miatt.


Az egész lakópark koncepciója kicsit érthetetlen számunkra. (Bár ismerjük a bedőlt régi projektet). A nagy semmi közepén ott van egy csilivili lakópark, Starbucks, és egyéb szolgáltatásokkal. NEm tudom, hogy aktuálisan hány lakás van ott, de megélnek ilyen vendéglátóhelyek csupán a helyi lakókból? VAgy eleve olyan tőkeerős emberek költöztek oda, akik napi szinten nem otthon étkeznek...???


Csak autóval megközelíthető, ráadásul két-három oldalról autópálya veszi körül (az azzal járó kosszal, zajjal).

Szóval az egész egy jó nagy furcsaság ott....

OK, a tó lehet egy vonzerő... No de se fürödni, se csónakázni, se vitorlázni, se szörfözni -semmit nem lehet, mert a horgászok kisajátították a túlpartot, de már a sétány felőli részt is. A víz minősége meg talán nem is alkalmas a sportra. Szóval ott van egy vízfelület- és a lakók számára használhatatlan.

2021. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy tavalyi cikk, elég sokmindent leír, amit én is említettem:


[link]


A régi beruházásról is találsz szerintem bőven információt, hosszú évekig csak a torzók áltak ott, félbehagyva. Mert talán csődbe ment az előző vállalkozó.


Mindenesetre sejtem, hogy az épületszerkezeteknek nem tett jót az, hogy közel 10 évig meztelenül álltak ott az időjárás viszontagságainak kitéve...

2021. máj. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Itt egy régebbi cikk is:

[link]

2021. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Borzasztoan rossz helyen van, ki akarna ott lakni, de most komolyan? :D Egy ret kozepen, zajban?

Nagyon szep kivulrol, de max ennyi.

2021. máj. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, valamiféle kismagyar "LAs VEgas" lehetett a terv - no de van / volt erre valós igény...? KÖtve hiszem...


Kíváncsi lennék, milyen m2-áron mennek ott a lakások....

2021. máj. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elvileg a lakások nagy része már el van adva, illetve voltak ott lakók jópáran. De belül még mindig fel voltak állványozva az épületek. Pedig csodaszépek azok az épületek, lakások, de a körülmények valóban nem a legideálisabbak sajnos.
2021. máj. 2. 17:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szar helyen van, iszonyatosan zajos, az épületek tervezett élettartamából saccra 50 év már lepergett, több, mint 10 évig pucéran állt a szerkezet, ázott, fagyott, sütötte a nap.

Nem csodálkoznék ha valakinél az új "luxus" laminált padló alól kinőne valami növény vagy gomba :)

2021. máj. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8: na pont ezt említettem én is a #3-ban! Semmiféle épületnek nem tesz jót a szerkezetkészen csupaszon állás....


Puszta kíváncsiságból rákerestem...

[link]


675.000 - 1.100.000 közötti négyzetméter árak!


Ennyiért sokkal jobb és szebb helyen lehet kapni már kertes házat is (v. sorházat), nemhogy ilyen lakótelepi-szerű lakást!

2021. máj. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!