Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdre érdemes költözni ha...

Érdre érdemes költözni ha fontos szempont a csend és nyugalom?

Figyelt kérdés

Főleg Érdnek a Fenyves-Parkváros / Parkváros részére gondolok. A google maps alapján rengeteg nagy építkezés van arrafelé, legalábbis amikor a felvételek készültek 1-2 éve. Aki ott lakik vagy ismerős arrafelé, milyen most a helyzet? Csend van vagy nagyon zajos?


Illetve mennyire számít biztonságos környéknek?



2021. máj. 3. 14:12
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Persze, mondjuk az Érdi árak is magasak, ezért reménykedtem, hogy ott se rossz a helyzet. De tényleg annyi negatív véleményt olvasok, teljesen elbizonytalanodtam.
2021. máj. 5. 15:16
 12/21 A kérdező kommentje:
"érdi
2021. máj. 5. 15:17
 13/21 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm fiáék költöztek az M7-en túlra, Parkváros fölött, új építésű negyed. De nem tudom, hogy amúgy a korábbi/régebben lakkott környező részek milyenek...


Detrekő, Írottkő, SOmoskő stb. nevű utcák...

2021. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igen, nekem pont az a rész, M7-es feletti Fenyves-Parkváros rész lenne aktuális.
2021. máj. 5. 15:25
 15/21 anonim ***** válasza:

Ezt az indexes topikot megtaláltad már?


[link]

2021. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

De ilyen "színes" hírek is vannak sajnos...


[link]

2021. máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
az indexes fórumot olvastam, onnan úgy jött le, hogy 50% dicséri Érdet, 50% menekülne onnan. Azért nem adtam fel még, mert a Fenyves-Parkváros foglalkozás neves utcákról voltak jó vélemények és én is abban a térségben gondolkodok.
2021. máj. 5. 15:41
 18/21 anonim ***** válasza:

Jó sok évvel ezelőtt mindig a madárnevű utcákkal riogattak... :)

De az nem ott van, hanem ahogy mész a Zámori út felé...

2021. máj. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Igen, na arról a madárneves Sasvárosi részről főleg rossz véleményeket olvastam. De az a rész elég messzinek tűnik az m7 feletti résztől, ebben reménykedem. Meg tényleg tele van a Fenyves Parkvárosi rész újépítésű házakkal, ez talán ad egy kicsi biztonságot nem? Sok a riasztós ház, szomszédok esetleg figyelnek egymásra? vagy ez hiú ábránd? :)
2021. máj. 5. 15:59
 20/21 anonim ***** válasza:
Válaszd inkább Diósdot vagy Tárnokot!
2021. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!