Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vásárolnátok most Budapesten...

Vásárolnátok most Budapesten lakást?

Figyelt kérdés
Érdemes most kivárni, mert esni fognak az árak a bedőlt lakáshitelek miatt, vagy még ennél is feljebb mennek? Egy ideje már foglalkoztat a téma, így néha ránézek az ingatlanpiacra, és meglepődve látom, hogy ami tavaly-tavalyelőtt 28 millió volt, az most már legalább 33. Úgy érzem olyan ütemben növekszik, hogyha nem lépek pár hónapon belül, akkor már tényleg életem végéig fizethetem a hitelt. Ti vennétek most, vagy megvárnátok mi lesz a moratórium után?
2021. máj. 3. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is vártam, feleslegesen, mert nem csökkentek az árak, és szerintem nem is fognak. A hitelmoratórium nem zavar be annak a lakás-típusnak, amit keresek (1-2 éves, újszerű, igényes lakás felkapott helyen).
2021. máj. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

"esni fognak az árak a bedőlt lakáshitelek miatt"

A választásokig moratórium lesz szerintem.

Plusz támogatásokat adtak idén is, és egyre több időt töltenek az emberek otthon...

Mindazonáltal nincs egységes magyar ingatlanpiac, még utcán belül is van eltérés, hol emelkedik, hol csökken az ár.

2021. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, a vegtelensegig nem fognak noni. Mindig jon egy visszaeses, ez tuti fix. A kerdes, hogy mikor es mennyivel.
2021. máj. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a nagy várakozás alatt albérletben lakva kifizetek e évi 1,5 milliót valakinek bérleti díj címen. Mert ha igen, akkor inkább vennék. Ha van hol laknom és ott a helyzetem nem tarthatatlan, akkor várnék 1-2 évet és gyűjteném a pénzt.
2021. máj. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző: ha albérletben élsz de közben tudnál venni, akkor addig a pénzed valahol parkoltatod (pl állampapír), amire ugyanúgy megkapod a 1.5 milliót, tehát ugyanott vagy.
2021. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!