Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Sopronban és Veszprémben...

Sopronban és Veszprémben milyen élni?

Figyelt kérdés
Én Budapest agglomerációjában lakom, itt is sok szép kertesváros van, pl. Gödöllő, Vác, Dunakeszi, de ugyanúgy, mint Pesten, itt is vannak gettósabb környékek. Nyugat-Magyarország az csak nekem tűnik egy sokkal rendezettebb helynek, vagy ezt az ott lakók is meg tudják erősíteni?
2021. máj. 5. 13:19
A kérdező szavazást indított:
Rendezett
Nem az
9 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Én Sopronban nőttem fel, és Veszprémben voltam egyetemista, mindkét várost elég jól ismerem.


Nagyon rossz részek nincsenek egyikben sem, Sopronban talána Bécsi-út-Balfi-út-Kuruc-domb környéke a legrosszabb, de a Jerevánra sem szívesen költöznék. A város rendezettnek semmiképpen nem mondható, nincs igazán rendben tartva, a Belvárosban viszonylag sok a rossz állapotú épület, az utak sem igazán jók, bár tavaly volt némi felújítás.


Veszprémben a Vár környékén van egy-két rossz utca, egyébként a legrosszabb hely északon a "Pokoli torony", de a Haszkovó lakótelep is rossz környék, rosszabb, mint Sopronban a Jereván. A város többi része viszonylag rendezett, bár szerintem nem annyira, mint Gödöllő kertvárosai.

2021. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%
Hát ha Gödöllő nekd szép kertes város, akkor biztosan nem fogsz csalódni egyikben sem a kettő közül. Én ugyan azt mondanám hogy egyik sem túl jó város, de szerintem gödöllő sem.
2021. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Egyik sem valami nagyszám részemről. Veszprémbe jártam egyetemre. Gyűlöltem. Unalmas, 2 nap alatt meguntam a várost. Sopron szebb, de ott meg az emberek nem szimpatikusak.
2021. máj. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sopron arról szól, hogy aki itthon 150 ezret kapna betanított melóert az ország rosszabb részein az Sopronból ingazva kint megkapja az 1300-1500 Euróját és radikálisan más lesz az életszínvonala. Ezért tódul oda boldog boldogtalan. Persze páran már pofára esnek mert egy betanított melóra is egyre több a jelentkező. Persze egy jó szakmával ès egy kis nyelvtudással még mindig egyszerű a dolog. 10 éve kint dolgozó emberek akik félmilliót is haza rántanak igen örülhetnek, hogy itt élnek. Mert sokat nem tettek érte. Tíz mondatot nem tudnak elmondani sokan németül ennyi idő után sem.
2021. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát azért Sopron egy más minőség az eltérő lehetőségek miatt.Nyilván ez a m2-árakban és a b.díjakban is tükröződik.(Persze nem csak Sopronra,hanem az egész Ausztriával határos részre,- Pl.Kőszeg,Sz.h - is u.úgy igaz.)

Egy biztos:a svábos szorgalom, rendezettség,biztonság ütős,az ország más területeivel összehasonlítva.

2021. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Veszprémi vagyok. Rendezett város, bár a Haszkovó ltp nem egy szép rész, de közbiztonság ott is nagyon jó.

Veszprém inkább rohadt unalmas, szívesebben megyek át Fehervarra (sztm oda is fogok költözni érettségi után) mint itt maradni.

Veszprém szép város összességében, csak van annyira unalmas is.

2021. máj. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6

Honnan tudod, hogy Fehérvár nem "unalmas"?

2021. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Rengeteget jártam arra.
2021. máj. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!