Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Veszprémben melyik környéken...

Veszprémben melyik környéken érdemes házat keresni? Erds, természetközeli környéket keresünk.

Figyelt kérdés
2017. máj. 20. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Séd-völgy
2017. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. máj. 20. 13:58
 3/5 cukicsillag2017 ***** válasza:
100%
Szerintem Veszprémben főként attól függ mennyi pénzed van rá...ha van akkor biztos valamerre a Vár alatti részen, Csolnoky felső részén (Berkenye Köz, Tátorján) vagy még az Egry lakótelep is szép. Ha nincs akkor szerintem még elfogadható rész a Damjanich - Gábor Áron környéke a Haszkovón, mert arra sok a zöldövezeti rész és minden elérhető. Stromfeldre és annak környékére, valamint a Dózsavárosba semmiképp se mennék.
2017. máj. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Pont Dózsavárosban ajánlottak egy házat... mi a gond vele?
2017. máj. 24. 09:39
 5/5 cukicsillag2017 ***** válasza:
100%
Hát ahogy én hallottam, nincs jó híre. Állítólag ott a legtöbb a városon belüli bűnözések száma. De nem is csak ezért nem költöznék oda, hanem valahogy rideg, sötét rész nekem, úgy a viadukton túl... De persze ez magánvélemény, a lakótelepi részek nekem sokkal barátságosabbak.
2017. máj. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!