Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Több eladó ikerház hirdetés...

Több eladó ikerház hirdetés is található Szigethalmon a Duna Parttól 50 m-re, a Park erdő közelében, viszonylag alacsony áron. Akik a környéken laknak, mik a tapasztalatotok, megéri arra venni házat?

Figyelt kérdés
Mindketten Pesten dolgozunk a párommal, HÉV-el utaznánk majd be. Előre is köszönöm a segítséget!

2021. máj. 16. 10:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Ki kene mennetek szétnézni, mennyi dakota van a szomszedságban....
2021. máj. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nemsokára meg fogjuk nézni személyesen is, de addig is érdekelne, hogy van-e valakinek tapasztalata
2021. máj. 16. 13:02
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

"Mindketten Pesten dolgozunk a párommal"

Hol? Lehet 3 óra is az út a munkahelyre.

2021. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A Dunaparttól a HÉV nem kis kaland. Ha a 2-es villamos valamiért éppen nem jár, az megint élmény.

A környék autós közlekedése is kihívásos. Csúcsforgalomban a fénysorompó úgy megfogja a forgalmat, hogy esélytelen arra ki vagy bejutni. (vannak kerülő utak, de azok is bedugulnak)

"Vannak emberek", akiknek van joga ellopni ezt-azt a portákról (saját tapasztalat).

Ha nincs fennakadás, akkor a HÉV-el az egyetlen gond, hogy csúcsidőben tömött. Az útideje 3/4 óra. Ehhez jön a Budapesten belüli közlekedés.

Én a HÉV-hez közelebb lakom, és nagyon szeretem.

2021. máj. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2021. máj. 17. 09:28
 6/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, mi bicajozni szoktunk arrafelé. A római számos utcák környékéről beszélsz? Emlékeim szerint itt inkábbb olyan nyaralóövezet van - bár manapság már mindenhol építkeznek ilyen övezetben is családi házakat.


Nekem csendes, nyugodt környéknek tűnt. De ahogy az előző is írja, a közlekedés, főleg csúcsidőben, elég borzalmas. A HÉV-hez is el kell jutni, amihez onnan vagy észak felé a Műút, vagy déli kerülővel a CSépi út adódik. Közben semmi. És ezek eléggé be tudnak dugulni.

2021. máj. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, azon a környéken építenek most nagyon sok házat. Jelenleg Budán lakunk, így a napi 2.5-3 órás úthoz hozzá vagyunk szokva a munkahelyünkig, viszont a Park erdőtől úgy számoltam, hogy a 13. Kerületig napi összesen kb 4 órát kellene utazzunk, az viszont már túl sok lenne hosszú távon
2021. máj. 17. 11:27
 8/15 anonim ***** válasza:

#7: ez valóban rengeteg - szerintem már nem életszerű. :(

Én autóval napi 2x 40-50 percet autózom (Rózsavölgyből Hűvösvölgybe) - és már ez is pont a fájdalomhatáron van számomra...

2021. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kombinált autó-BKV megoldás lehet életszerű. A 3-as metróig autó, utána BKV, de csak ha korán tudtok indulni. (Lehet telekocsi is, az olcsóbb, mint a saját)
2021. máj. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha a számozott, Dunához közeli részre gondolsz, az jó szerintem, de nem olcsóbb. Nem beljebb, a Fejes féle könnyűszerkezetesekre gondolsz? (Amúgy azokból is van jobb és rosszabb, egy ismerősöm lakott olyanban).
2021. máj. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!