Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Több eladó ikerház hirdetés...

Több eladó ikerház hirdetés is található Szigethalmon a Duna Parttól 50 m-re, a Park erdő közelében, viszonylag alacsony áron. Akik a környéken laknak, mik a tapasztalatotok, megéri arra venni házat?

Figyelt kérdés
Mindketten Pesten dolgozunk a párommal, HÉV-el utaznánk majd be. Előre is köszönöm a segítséget!

2021. máj. 16. 10:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ezeket a hirdetéseket találtam:


[link]

[link]

[link]

[link]

2021. máj. 21. 15:58
 12/15 anonim ***** válasza:

Ja, az alacsony ár megtévesztett :D és azt hittem használtról van szó.

Ezek a környéken viszonylag átlagos árak szerintem.


Elég kicsik a telkek ott, a kivitelezést nem ismerem. A környék viszont jó.

2021. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az kimaradt a kérdésből, hogy új építésű házakat nézünk. Ne érts félre, szerintem sem olcsók a hirdetések, sőt, már el vannak szállva az ingatlanárak nagyon, viszont a mostani árak mellett, amikkel még találkoztam ezek valamivel kevesebbe kerülnek (sok 50-60 millió körüli házat is láttam ugyanezekkel a paraméterekkel).
2021. máj. 22. 08:27
 14/15 anonim ***** válasza:
Én vegül is szívesen laknék ott a környéken, ha személyesen az elrendezés, a kertméret stb. tetszik, akkor jó vétel lehet egy ilyen. Sok sikert :)
2021. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2021. máj. 22. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!