Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Akit nem tudnak támogatni a...

Akit nem tudnak támogatni a szülei / nagyszülei semmivel hogyan lesz saját ingatlanja?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 11:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Mostmár minden nap meg fogod ezt kérdezni, hátha egymás nyakának ugranak az emberek a válaszokban?


Párjukkal összeállnak, ketten munkával össze szedik az önerőt egy banki hitelhez és abból. Ha vállalnak gyereket akkor ott van még a babaváró, csok, meg tudom is én micsodák.


Egyedülállóként ezek nélkül meg max úgy ha valami nagyon kiemelkedő fizetése van az embernek.

2021. máj. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Önerő+hitel, nálam bevált. Önerő saját megtakarításból.
2021. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én először összespórolom az önerőt aztán banki hitelből.

Lehet kérni előzetes hitelminősítést ahol megmondják milyen hitelt vehetsz föl.

2021. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz a válasz, mint az összes ilyen kérdésnél. Karriert épít, jól keres, önerő + hitel. Ha van párja, hasonló elhivatottsággal, akkor könnyebb.


Ha ez nem megy, akkor golddigging, prostitúció

2021. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Vótmá
2021. máj. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Harom evig dolgoztunk, hogy legyen oneronk. Jövő hónapban rendezzuk a hitelt.
2021. máj. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

ha szingli vagy, összeállsz egy vagyonos nővel/férfivel, és máris a saját ingatlan pipa.


Ha házas, akkor spórolás, banki hitel, külterület.

2021. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi ketten raktuk össze a megtakarításainkat a férjemmel (munkából, nekünk se segített senki) és hitelre vettünk házat külföldön. Én 32 voltam, ő 38 mire ez megtörtént, de előbb nem is akartunt belevágni.
2021. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Eltartási szerződéssel.

Vállalnak olyan munkát, ahol jár szállás.

Elmennek önkénteskedni, ahol adnak szállást.

Kapnak elsőlakás-kedvezményt, életkezdési támogatást, stb.

Elmennek olcsó környékre.

Elmennek elhagyott falvakba, ahol vannak üres házak és rendbeteszik őket.

2021. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerény albérletben, párjukkal együtt lakva, átlag fizetésből pár év alatt össze lehet szedni egy lakásra való önerőt. Ha mellette van valamekkora kezdőtőke (pl amit még diákmunkából spóroltak) vagy az első 1-2 évben még a szülőknél laknak, így sokat félre tudnak tenni, akkor meg főleg. De albérletben is, szerintem 3-4 év alatt reálisan össze lehet spórolni egy korrekt lakás kezdőrészletére valót a nulláról. Onnantól meg a saját lakásuk hitelét fizetik, aztán ha az ki van fizetve eladják, és kis hitellel (+ opcionálisan csok, babaváró és társai) kiegészítve vesznek egy házat, vagy nagyobb lakást.
2021. máj. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!