Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a véleményetek, hogy...

Mi a véleményetek, hogy fognak alakulni a budapesti lakásárak a közeljövőben?

Figyelt kérdés
2021. máj. 27. 19:52
1 2
 1/20 anonim válasza:
20%
Csak remélni tudom, hogy csökkenni fognak.
2021. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
a reményhal meg utoljára....
2021. máj. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
24%
Emelkedni már hova?
2021. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Lassabban, de növekedni fog.
2021. máj. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Lassú növekedésre számítok.
2021. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

Lassú növekedés?

Amikor az építő anyagok egy hét alatt megduplázódtak?

Szép kis emelkedés várható.

2021. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Mivel az építőanyagok ára drasztikusan megemelkedett, további lakásáremelkedésre számítok. Ország szinten, nemcsak Budapesten.
2021. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
33%
#7, #8 Jaja, ha lesz, aki megfizesse. Ha nem, akkor ez van. Amúgy kivitelezőként én minden évben azt mondanám, hogy jajj, megemelkedett az építőanyag ára :)
2021. máj. 28. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
8as: nem vagyok kivitelező, egyszerű irodai munkás vagyok egy informatikai cégnél. Ráadásul nőből. Semmi közöm az építőiparhoz. De nyitott szemmel járok vásárolni. Látrad, mi játszódott le az élelmister-áraknál? Hús, gyümölcs, zöldség drasztikusan megemelkedett. Olvasgattam az okokról, azt mondják a nagyokosok, ez mind a pandémia hatása . Is. Meg egyebek is. Ugyanez a drasztikus áremelkedés lejátszódott az informatikában is. 1-1,5 évvel ezelőtt fél misib olyan prpfo gépet össze lehetett rakni, hogy bármely nagyfelbontású játékhoz jó, vagy akár még bitcoint is bányászhattál vele. Most, ha egy profi gépet össze akarsz rakni 2 misivel passan labdába se tudsz rúgni. És minden nyersanyagnál ugyanez a drasztkikus áremelkedés lejátszódott. Az építőiparban is. Csak járj nyitott szemmel vásárolni. 7es válaszoló voltam.
2021. máj. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak a lilaködös álmodozók, wishful thinking alapján hiszik azt, hogy bármiféle csökkenés lesz. Jelentős meg főleg nem! Irreálils.


De persze álmodozni lehet.... Meg azt is lehet hinni (óvodás módjára), hogy ha valamit sokszor elmond/leír, akkor az valósággá válik.... :-D


Hiába írsz ki naponta kérdést, hogy csökkenni fognak az árak - ennek a valóságra nulla hatása lesz. :-D

2021. máj. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!