Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miket vennétek figyelembe...

Miket vennétek figyelembe lakás vásárláskor? Mert én a lokációt, erkélyt, lehetőleg ne lássanak be, ne legyen túl idős a lakás illetve később is érjen annyit amennyiért megvettem. Mit érdemes még nézni egy lakás vásárlás előtt?

Figyelt kérdés

2021. jún. 10. 00:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen, ez még megfizethetőbb kategória bentebb már annyira nem. Lehet hogy ez lesz a jó választás :D
2021. jún. 10. 11:34
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
#4 egyáltalán nem probléma. ha tudnál bármit is a természeti katasztrófákról, akkor tudtnád hogy egy szilárd, nehéz szerkezetben láthatatlan károkat is okzhat egy tornádó vagy földrengés, amit ha nem javítanak meg, komoly veszélyeket rejthet. míg egy könnyűszerkezetes házat simán elviszi a szél, és olcsóbb és egyszerűbb visszaépíteni, mint egy tégla vagy betonszerkezetes házat javítgatni.
2021. jún. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
2,5 nm erkélynél nem olyan rossz. 2db szék egy kis asztallal elfér. Ha minden más tetszik a lakásban akkor szerintem emiatt ne szkippeld.
2021. jún. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én teljesen felújítandót, persze olcsóbban emiatt mint az átlag ár. Saját ízlés szerint újítanám/újítatnám fel. Ami fontos lenne a lokáción kívül, hogy ha liftes panel, akkor max 6-7. emeletig, míg ahol nincs lift max 2. emeletig vennék. Az erkély nálam is előny lenne, de ha nincs akkor sem szalasztanék el emiatt egy jó vételt. Jelenleg 35-55 m2 lenne a megfelelő számomra ha vennék lakást.
2021. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
28%
Azt hogy ne lakás legyen. Bármikor beköltözget a szomszédba egy család/a meglévőnek gyereke lesz és hallgathatom a gyereksírást. Majd lehet hozzájuk alkalmazkodni, mert a puja ekkor meg akkor alszik és minden szomszéd legyen kussban!
2021. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
39%
15-ös mert házban szerinted csend van? Egyedül a tanya ( de sokszor még az sem ) garancia a csendre.
2021. jún. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
15. Főleg hogy nem is ezt kérdezte...
2021. jún. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!