Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Élnél 600-700 fős faluban?

Élnél 600-700 fős faluban?

Figyelt kérdés
2021. jún. 12. 16:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Eltem, es meg annak ellenere is unalmas volt, hogy 10 kilometerre nagyobb varos volt, 35 kilometerre pedig Budapest. De tegyuk hozza, tini voltam.

Most felnottkent pedig oszinten nem tudom, Budapesten elek, vagyom a nyugalomra, de lehet, hogy nem ennyire :D

2021. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 mindentudó99 ***** válasza:
79%
Az a baj ezekkel hogy eleve az orvoshiány miatt már az sincs sokszor. Ki tudja ovoda iskola van e. Gyógyszertár bolt bankautómata stb ezek szükséges dolgok. Ha van és munkalehetőség is adott nincs sok indián akkor igen laknék.
2021. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

En nem laknek, talan akkor ha nyugdijas lennek.

Az ilyen kis falvakban nincs orvos, se ovoda, iskola, se munkalehetoseg, raadasul a kisebbsegiek nagyobb szamban fodulnak elo az olcso ingatlanok miatt.

Ha biztonsagos falu, kozel a varos, van autod es a gyerekeid felnottek akkor talan, bar nem a legjobb mikor 1 kilo kenyerert is a kozeli faluba kell atmenned. Halottam vannak olyan falvak ahol a bolt nincs is nyitva minden nap mert nem erne meg a boltosnak.


Az en falum 3000 fos es egeszen elheto. Van iskola, ovoda, orvos, posta, gyogyszertar, kozel van a varos es normalisak az emberek is. Mar nem ott lakom de laknek ott pl nyugdijaskent.

A kozelben van egy svab falu ami kb 1500 fos. Na olyanban laknek mert nincsenek kissebsegiek es ott is van ovoda, iskola, posta, boltok, minden ami a napi dolgokhoz kellenenek.

2021. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
Nem mert még családalapítás előtt állok és 700 ember közt nem találnék korban és minden másban hozzám illő fiatal nőt.
2021. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Én budapestiként biztos nem tudnám életszerűen elviselni a mindennapokat ott, hogy nincs semmi ott és több 10 kilómétereket kell vezetni ahhoz, hogy beszerezz valamit.
2021. jún. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Ha választhatók, akkor inkább nagyobban. 3000-10000 fős település esetén már jóval több szolgáltatás van általában, viszont szinte semmi hátránya nincs még ennek a méretnek, a "fő utcától" beljebb egy-két utcával ugyan olyan nyugi van, mint egy pici faluban.

Nem árt, ha van óvoda, iskola, orvos, posta, bolt, pékség, fodrász, és mondjuk egy étterem, cukrászda, stb. Ezekből általában a fent említett 6-700 fős falukban legalább 1-2 hiányzik, de tudok olyanról, ahol kb egyik sincs.

2021. jún. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Laktam ilyenben, de az egy nagyobb település agglomerációjában volt. Nem volt rossz, de én csak aludni jártam haza.
2021. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha messze van annyira varostol, nem jo. Akkor az itt emlegetett 3 ezres jobb lehet.

De en kb 1000 fos falukban laktam, 10 km-re, elso falu a varostol...

A faluban van kocsma, aki ugy alar szorakozni, regen volt ilyen presszójellegubb is, meg klub jellegűbb is.

De sose a faluban akartam szorakozni...


De nem izgat, hogy nincs,tinikent is konnyen bejutottam a varosba. Autoval is.


50 ezres varos, van minden.

2021. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok vele, mint a 6-os válaszoló.
2021. jún. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Most is iylenben lakom, nyugis, én szeretem, kisváros van 15km-re, nagyobb város 35km-re.
2021. jún. 13. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!