Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Cserépfaluban, Cserépváralján...

Cserépfaluban, Cserépváralján miért van ilyen KEVÉS eladó ingatlan? Sok oldalt megnéztem, 5 meg 8 találat összesen... Eddig úgy tudtam ilyen nagyon hangulatos, de világvégi falvakból menekülnének az emberek városokba, vagy városok közelébe. :)

Figyelt kérdés
A szomszédos (ráadásul drága) Bogácson jóval több az eladó ingatlan, pedig az még valamivel közelebb is van Egerhez. Ki érti ezt? :)

2021. jún. 20. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ezek szerint mégsem menekülnek a csendes, nyugodt falvakból...
2021. jún. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nesze semmi, fogd meg jól! Erre most égető szükségem volt...
2021. jún. 20. 18:10
 3/8 A kérdező kommentje:

De akkor csak neked, újra, hogy megcáfoljam hiábavaló kijelentésed:


"A szomszédos (ráadásul drága) Bogácson jóval több az eladó ingatlan, pedig az még valamivel közelebb is van Egerhez."

2021. jún. 20. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Akkor csak neked: rosszul tudod, a csendes falvakból NEM menekülnek az emberek.
2021. jún. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Dehogynem! Az utóbbi évtizedekben mind városba kívánt volna menni, leginkább megélhetés, de szórakozási lehetőségek miatt is. Tudom miről beszélek, te ezek szerint nem.


De nem ez volt a kérdés, hogy két ember vitatkozni kezdjen - ráadásul a kiírás szempontjából teljesen lényegtelen dolgon.


Ha nem tudsz válaszolni a kérdésre - semmi gond: nem te leszel a válaszadó! Magától értetődően írni fog olyan, aki ismeri e két községet.


Egyedül az Ő válaszára várok!

2021. jún. 20. 18:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Szóval csak olyan válaszokat vársz, amelyekben nem mennek szembe a kérdésedben megfogalmazott téves állítással... Értem.

Milyen kár, hogy pl. itt a gyk-n is rendszeresen feltűnnek olyan kérdések, ahol csendes, távoli, de nyugodt falvakat keresnek sokan. Ha nekem nem hiszel, akkor higgy ezeknek a keresőknek, hogy mégsem annyira "menekülnivalóak" az ilyen kis falvak. További kitartást és sok sikert kívánok az általad várt válaszokhoz!

2021. jún. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyikben 5, a msáikban 30 eladó ház van, pluszminusz valamennyi. Alapból bogács kétszerekkoa kb, szóval ez arányosítva 5-15. Ez tény hogy háromszor annyi, de itt 1000-2000 fős falvakról beszélünk, ilyen kis méretben egyszerűen a makroszintű tendenciák és piaci állapotok nem érvényesek. Ez olyan mint a pénzfeldobás, ahhoz hogy az 50 %-os valószínűséget közelítőleg visszadja fel kell dobni egymilliószor. Ha csak kétszer dobod fel, és mindkétszer írás lesz, akkor nem jelentheted ki, hogy biztosan írás egy pénzfeldobás eredménye.
2021. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, ahogyan a 7. válaszoló írja. Egy 1000 fős faluból kicsi eséllyel költözik egyszerre "sok" ember, viszont a 4-5 eladó ingatlan reális. Továbbá kiegészíteném azzal, hogy Cserépfalván bagóért adják a házakat, amiből még Bogácson SEM tudnának másikat venni az emberek...


Nem arról van itt szó, hogy mindenki szeret ott élni, hanem arról, hogy az a néhány ember, aki jelenleg ott lakik, nem igazán tud onnan mozdulni a házáért kapott árból....

2021. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!